תכנון מותאם לאופי היישוב- בתים גדולים בנריה
תכנון מותאם לאופי היישוב- בתים גדולים בנריה יח"צ

4 מגרשים שוממים במרכז היישוב נריה, עומדים להפוך בקרוב לארבעה בתים, דו משפחתיים. הבתים תוכננו לאחר היכרות עם תושבי נריה, עם סגנון החיים, גודל המשפחות ומאפיינים נוספים שהוגדרו בשלבי התכנון הראשוניים.

את הפרויקט מובילה חברת 'לב ההר יזמות' חברה צעירה וחדשה בשוק הנדל"ן ביהודה ושומרון.

חברות רבות נכנסו בשנים האחרונות לקידום ויזמות נדל"ן ביו"ש ונראה שהשוק מוצף. חברת 'לב ההר', מוכיחה שגם בשוק מוצף- יש עוד מה לקדם ועוד מקומות לבנות.

מי שראה את הפרסום של פרויקט 4 בנריה, קצת התפלא. מדובר בפרויקט שמיועד לקבלנים קטנים. 4 דירות במרכז הייישוב, לא משהו שיזם בסדר גודל 'מניע את הטרקטור' בשבילו. מצד שני, כבר משלטי ההכוונה ניתן לזהות שיש כאן משהו אחר ומישהו מתייחס ברצינות לפרויקט הזה.

"הגישה של החברה שלנו" מספר יונתן ביתן, מנכ"ל לב ההר "גורסת ששיווק הבתים בנוי מיסודו על תושבי היישוב הקיימים. והמשמעות של החלטה כזו, מגיעה אצלנו משלבי תכנון הפרויקט, דרך השיווק והמכירה ועד לביצוע שלו. ככה, גם 4 מגרשים זוכים אצלנו לתהליך רציני שמביא בסופו של דבר רוכשים ובעיקר, הנהגת יישוב שמרוצה ממימוש המגרשים ומתהליך שנותן להם את המקום הראוי להם".

בית אחרון
לב ההר יזמות

יונתן מספר איך לפני כשנתיים, החליטו הוא ושותפו, יהושע לבנון, להקים חברה שתעסוק ביזמות נדל"ן. כל אחד מהם עם רקורד עשיר של בנייה ושיווק בראיה התיישבותית.

יונתן שיווק בשנים האחרונות עשרות יחידות דיור ברחבי יהודה ושומרון וביישובים שמהווים אתגר שיווקי. בכל אחד מהם, נבנה תהליך ייחודי ומקורי שמתחיל בהיכרות מעמיקה עם היישוב והתושבים וממשיך בקמפיין תואם. ההבנה שמי שהגיע לגור כאן עד היום- הוא הפרופיל של מי שיגיע גם מהיום, היא העומדת בבסיס השיווק והיא יוצרת חיבור והערכה בין היישוב לבין החברה.

לצידו, יהושע שסיים לפני כשנתיים את תפקידו בצוות הניהולי של חברת בניה עם כמאה עובדים והתמחה במציאת פתרונות לאתגרי בניה שונים; בהתמודדות עם שטחים מאתגרים, מגרשים מבודדים, יצירתיות בתכנון ואתגרים נוספים.

לאחרונה, הצטרף לחברה גם שריה דמסקי שסיים את תפקידו כרמ"ט שר התחבורה. יחד הם מובילים את חברת לב ההר לתהליכי בניה בראייה התיישבותית.

כיום, בונה החברה את פסגת צל הרים באלון מורה- 22 יחידות דיור שנמכרו לאחר תהליך מקורי ועם שיתוף מלא בין היישוב לחברה (יש עדיין יחידה אחת למכירה, למעוניינים) ואת פרויקט 4 בנריה. במקביל, נמצאת החברה בתהליכי תכנון מתקדמים בפרויקט ברחלים ובאיתמר.

"אנחנו מאמינים שאם להנהגת היישוב המקומית יש רצון לקדם ולפתח את היישוב, אנחנו יכולים לשלב ידיים ולמצוא פתרונות לכל שטח ולכל פרויקט" אומר יונתן "היישובים עמם אנחנו עובדים זוכים לשיתוף פעולה מלא, להערכה הדדית וליצירתיות שמביאה לצמיחת היישובים"

הבנייה החלה
לב ההר יזמות

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו