הפוסט המלא
יאיר נתניהו: יום הולדת 71 שמח לאבא שלי

תודה שהסכמת לסבול ביזוי, רדיפה, שיסוי, הסתה, ואלימות מצד התקשורת, רק כי לא הסכמת למכור את עקרונותיך הלאומיים ולהפוך לאתרוג.

ערוץ 7 , ג' בחשון תשפ"א | עודכן: 16:31

יאיר נתניהו: יום הולדת 71 שמח לאבא שלי-ערוץ 7
משפחת נתניהו ב-96' (יאיר מצד שמאל)
צילום: SA'AR YA'ACOV - לע''מ

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בירך את אביו לרגל יום הולדתו ה-71. הנה הפוסט המלא שפרסם יאיר בדף הפייסבוק שלו:

יום הולדת 71 שמח לאבא שלי! האדם הכי חכם שאני מכיר, מושא ההערצה שלי, ואחד המנהיגים הגדולים בהיסטוריה של העם היהודי!

אתה הפכת את ישראל למעצמה והבאת אותה להיות, תוך שנים ספורות, ממדינה חלשה, זניחה ומבודדת, למדינה חזקה, בטוחה, משגשגת ועוצמתית, אשר עמי ומנהיגי כל העולם נושאים אליה עיניים ורוצים בקירבתה.

יצרת קשרי חברות עם מנהיגי כל המעצמות של העולם אשר הביאו תועלת רבה לעוצמתה המדינית של המדינה.

בלמת במשך 11 שנים, בזכות ההשפעה הרבה שיש לך על דעת הקהל האמריקנית, דרישה ולחצים בלי פוסקים לסגת לקוי 67 ולסכן את קיום המדינה, משני נשיאים בארה״ב. בתקופתך הוכפלה האוכלוסייה ביהודה ושומרון והאזור הפך לחלק בלתי נפרד מישראל.

אתה הבאת את ישראל פעם ראשונה בהיסטוריה להסכם שלום תמורת שלום עם מדינות ערב! שלום חם ואמיתי!

נלחמת נגד התחמשות אירן בנשק גרעיני המיועד להשמדתנו, ותרמת ליציאת ארה״ב מהסכם הגרעין המסוכן עם אירן.

הפכת את ישראל ממדינה סוציאליסטית עם כלכלה נחשלת, למדינת שוק חופשי עם כלכלה משגשגת, והוצאת את הגז מהים. בזכות זאת יש לישראל מספיק משאבים לצלוח את משבר הקורונה הקשה.

השקעת רבות בתשתיות במדינה, בנית כבישים ורכבות אשר מקרבים את הנגב והגליל למרכז.

תודה לך על כך שהקדשת את כל חייך והקרבת כה רבות בשביל ארץ ישראל, עם ישראל ומדינת ישראל!

תודה שהסכמת לסבול ביזוי, רדיפה, שיסוי, הסתה, ואלימות מצד התקשורת, וכל מוקדי ההגמוניה בעלי הכוח במדינה, במשך 30 שנה, רק כי לא הסכמת למכור את עקרונותיך הלאומיים ולהפוך לאתרוג!

תודה לך על שהיית אבא כה מופלא כל חיי למרות עבודה תובענית 24/7! תודה לך שעמדת לצידי ברגעים הקשים של החיים. תודה לך על כל מה שלימדת אותי, ואת הערכים שנתת לי! זו זכות ענקית להיות בנך ולהיות לצדך! אוהב אותך מאוד!