התשובה לחוק ההמרה היא קרן הטיפולים

הרב דרור אריה הקים קרן המסבסדת טיפול לבעלי נטייה לבני מינם המעוניינים לפנות לטיפול שכזה. כל אדם יכול להשתנות, אין את המילה לא.

הרב דרור אריה , י"ד בחשון תשפ"א

הרב דרור אריה
הרב דרור אריה
צילום: באדיבות המצולם

השבוע ממשיכה ועדת הכנסת לדון בהצעת החוק של ניצן הורביץ, שיאסור טיפולים פסיכולוגיים מצילי חיים לבנים ובנות הרוצים להתגבר על נטיות הפוכות ולהקים בית נורמטיבי.

שם החוק הוא: "חוק הפסיכולוגים", אך כדי לקדם אותו הוא מותג בשם הדרקוני "חוק ההמרה".

אנשי רוח ואנשי מקצוע תמימי דעים שטיפולי המרה אלימים עבר זמנם והם מסוכנים ולא ראויים. אלא שהחוק החדש אוסר על כל מטפל מקצועי, לתת טיפול פסיכולוגי, פסיכודינמי ידידותי, גם אם המטופל מבקש זאת.

החוק בעצם אומר שאסור להשתנות ולהתמודד עם בעיות. זוהי כפייה, שלוקחת מהאדם את החופש הבסיסי לבחור ולהשתנות. הטענה שלהם היא שזה גורם לאובדנות, ההפך הוא הנכון, זה טיפול מציל חיים.

רובם המוחלט של בעלי נטיות הפוכות, הם כואבים ומתוסכלים, הם רוצים בית נורמלי, עם שמחה וילדים.
ארגוני הלא – טוב של הקרן החדשה עושים טרור ומנצלים, את חוסר הנסיון, ואת המבוכה של צעירים וצעירות, לייצר תודעה הרסנית שזה בלתי אפשרי להתגבר על הנטייה.

ישנם גם בעלי אינטרסים שפלים, שרוצים לצוד עוד נפשות תועות של צעירים, כדי לספק לפדופילים, קטינים תמימים.. לצערנו ישנם לא מעט קטינים שנלקחים תחת חסות של הומוסקסואלים מבוגרים, הם מכבסים זאת בשם ידידותי - daddy&boy.

הם רוצים לנרמל סטיות - אם החוק יעבור, הם אומרים, נצליח לעוות את התודעה. זה שקר. אלפים טופלו והצליחו, יש רמות של קושי, ויש רמות של הצלחה, וזה לא קל וצריך סבלנות, אבל בהחלט יש תוצאות טובות.

יש גם טיפולים שלא מצליחים, מפני שההצלחה תלויה בהמון גורמים, כח רצון, סיבולת, מצב רוח, יכולת כלכלית.. אך האם למשל נסגור את כל בתי החולים ואת חדרי הניתוח, בשל אחוז לא מבוטל של כשלונות לכאורה של הרופאים? ישנן כל כך הרבה בעיות במרחב של תחומים, אבל האנושות מעולם לא הרימה ידיים, שאיפת החיים המרכזית היא שינוי והתחדשות.

מקדמי החוק, חוסמים את החופש בשם הליברליות, וקובעים קביעה מדעית ברורה (?) שאי אפשר לתקן,
זה יאוש מהאדם, כך גם נהגה הנצרות. וכאן שואל הבן, היכן היא הענווה? מניין לכם שאי אפשר להשתנות? זה שקר לומר שזה מדעי שאי אפשר לתקן.

ההיסטוריה של האומה שלנו היא כאלף עדים, שאפשר לעשות דברים שהדמיון לא שיער שיעשו,
היציאה שלנו מהגלות, החזרה לארץ והקמת אימפריה שלישית, הותירה את האנושות פעורת פה, הסופדים שפשפו עיניים למראה עצמות המת הפזורות שקמו לתחיה.

ארגוני השמאל מנסים לעשות טיפול המרה למדינה, זה לב המאבק, להפוך אותנו ממדינה יהודית למדינת כל אזרחיה, לייאש אותנו מהחלום הגדול לבנות מדינת קדש, ממלכת כהנים וגוי קדוש. אתם הנוער, אל תכנעו, לכו נגד הממסד, צעירים תמיד עשו מהפכות ושינו את העולם.

הם מנסים להנדס אתכם. כל אדם יכול להשתנות, אין את המילה לא, או בלתי אפשרי, אלא אמונה וגבורה, נסו ושפרו, עד שתצליחו. אנחנו לא מיואשים, עם ישראל תמיד מרד בתרבויות עם מוסר אנושי, חלקי וזמני.

התורה שלנו היא זהב שאינו מעלה חלודה, תרימו ראש, תאמינו בעצמכם. חייכו ליאוש והוא ישפיל מבט. התגובה הציונית שלנו ל"חוק" ההזוי הזה הוא להקים קרן שתתמוך כלכלית בבני נוער שרוצים לטפל בעצמם.

אנחנו יודעים שהנטל הכלכלי, מכביד ואף לעיתים פוגע ברצף הטיפול, ואנו שמחים על הזכות לתת כתף לגיבורים. קחו אויר, בע"ה יחד נצליח.