השקעה אטרקטיבית בשומרון

לפני חודשים אחרים אישרה ועדת התכנון והבנייה את הקמתו של אזור התעשייה הצפוני בשומרון, הפארק התעשייתי קרני שומרון בשטח השיפוט של מועצת קרני שומרון.

על יתרונות ההשקעה במיזם התעשייתי החדש שוחחנו עם נדב גולדשטיין מחברת 'שהם ישראל'.

מתעניינים? לחצו כאן ונשוב אליכם בהקדם

בראשית דבריו מציין ומדגיש גולדשטיין את העובדה שמדובר בקרקע בטאבו, מה שלא קיים לתעשייה ביהודה ושומרון. "אנחנו מציעים לקהל המשקיעים הצעה מאוד מעניינת להשקעה. בסך הכול ארבע מאות אלף פלוס מע"מ לדונם. כל אחד יכול להצטרף".

גולדשטיין מוסיף ומעיר כי מאחר ומדובר בשלבי אישור התב"ע מדובר בהזדמנות משתלמת מאוד להשקעה, "במקום לרכוש דירונת קטנה בפריפרייה ואולי שם הערך לא יעלה ואולי לא יקבל שכירות או יתעסק עם שוכרים שלא משלמים, כאן יש השקעה שהיא מאה אחוז בטאבו עם עליית ערך משמעותית מאוד שתהיה בשנים הקרובות".

לדבריו הצפי הוא שבתוך חמש שנים לא יהיו עוד עתודות קרקע לתעשייה בשומרון. נתון זה מצטרף להחלטת מינהל מקרקעי ישראל לסגור למושבי השרון את המתקנים הלוגיסטיים שהוקמו על קרקעות חקלאיות והמשמעות היא שצפוי ביקוש רב לקרקע לתעשייה באזור המרכז, "הצפי הוא שהביקושים הללו יגרמו לעליית מחירים משמעותית לקרקעות לתעשייה".

מתעניינים? לחצו כאן ונשוב אליכם בהקדם

"מדבור במיקום מאוד מרכזי בארץ. רבע שעה נסיעה מכביש 6 ובנוסף מתוכננת הרחבת כביש 55 המוביל מכביש 6 לקרני שומרון מה שיקצר את הדרך לסדר גודל של עשר דקות מכביש 6, מה שיגרום להרבה מפעלים לעבור לשומרון", מעריך גולדשטיין.

"בנדל"ן יש חשיבות מאוד רבה לטיימינג ולמיקום ולכן זה שילוב מנצח גם של מיקום וגם של מחיר", הוא אומר ומספר על הנכס שהוא עצמו רכש לפני 12 שנה במהלכן עלה ערכו במאות אחוזים, "צריך לדעת מתי ואיפה לתפוס את הנכס, בעיקר כשכאן לא מתעסקים עם שוכרים ונזילות אלא קונה קרקע אמתית בטאבו עם פוטנציאל אדיר".

צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל
צילום: שוהם ישראל