אלימות
אלימות צילום: איסטוק

פמיניזם רדיקאלי אוהב או אויב

השבוע צוין קבל עם ועדה "יום למיגור האלימות נגד נשים" ולמעשה הפך יום זה בשנים האחרונות ליום אלימות הנשים וליתר דיוק יום האלימות הפמיניסטיות. ואולי תצקצקו בלשונכם ותגלגלו עינכם מעלה? אז אסביר.

הארגונים הפמיניסטים גוררים את תושבי מדינת ישראל מקטן עד גדול להליך מתמשך של שינוי תודעה במטרה לטעת בו תפיסה מוטעית כאילו יש בישראל תופעה של אלימות נגד נשים. על מנת להבין מדוע זוהי תפיסה מוטעית ,יש להבין ראשית מה המשמעות של המונח "אלימות נגד נשים". פירושו של דבר הוא שישנה (על פי הטענה) מערכת תרבותית המקדמת "אלימות כנגד נשים" באשר הן נשים. אך זה ממש לא המצב בישראל.

השיח התרבותי בישראל מאוד רגיש לשלומן ולכבודן של נשים וכל מקרה שבו נפגעת אישה זוכה מזה זמן רב לגינוי אדיר ובצדק (הגם שכאמור נשים בישראל אינן נפגעות משום היותן נשים ולא משום סיבה פרטיקולארית אחרת). דוג' פלוני שרצח את אשתו (לא עלינו) רצח אותה בגלל סכסוך אישי עימה ולא בגלל היותה אישה. אילו היינו חיים בתרבות שמקדמת אלימות כנגד נשים הרי שפלוני היה יוצא לרחוב ומנסה לרצוח נשים באשר הן ולא דווקא בוחר באשתו כקורבן.

המספרים הזניחים

תהליך ההסתה הפמיניסטי נעשה בראש ובראשונה באמצעות פרסומים מטעים של נתוני רצח נשים. ונקח לדוגמא את שנת 2020 שבה זעקו הארגונים הפמיניסטים כי האלימות "גואה".

העובדות הן כי 3 נשים נשים נרצחו במסגרת מה שמוגדר כאלמ"ב בשנת 2020 במגזר היהודי. ואם תצקצקו שוב בלשונכם ותגידו ומה עם יתר הנשים? (הערביות ואחרות) אז אשלים ואומר -13 נשים נוספות סה"כ 16 נשים וראו לצורך כך מידעון עיתון הארץ.

האבחנה בין יהודיות ללא יהודיות רלבנטית לא מטעמי גזענות כמובן, אלא בשל הסיבה שבמגזר הערבי לצערנו מדובר בעניין תרבותי ספציפי שהנו " תרבות של כבוד", אשר מחייב לימוד הנושא והתרבות הערבית לעומק תוך שיתוף פעולה עם מוסדות הקהילה הערבית בישראל וראשיה ובעיקר שינוי כיוון "ספינת הטיפול " מהכיוון בה שטה ספינה זו עד כה ע"י קברניטה "מדינת ישראל".

רצח הוא אירוע מחריד אך מכאן ועד הגדרת האירוע"כתופעה" או "מגיפה" הדרך רחוקה. בחברה היהודית בישראל אין מדובר בתופעה בשום אופן ואל לנו לאבד פרופורציה ואת הראש.יתרה מכך ישראל מסווגת כמדינה בטוחה לנשים ומצויה בדרוג עולמי בנושא זה במקום שמיני בעולם.

אלא מהי אלימות כנגד נשים ? ארגוני הפמיניסטיות רוכבות על נושא זה כמוטיב מרכזי בפעילותן "כל הדרך אל הבנק". לצורך כך מופצות על ידן מודעות זוועה במדיות השונות , הן באופן מאורגן והן באופן פרטי על ידי נשים באמצעות הרשתות החברתיות. המודעות הללו משדרות רק זאת – "כל גבר הוא אלים " ואלימות בזוגיות הנה תמיד מנוסחת רק בלשון זכר", כך שתמיד הפניה לנשים היא – השמרי לנפשך.

מובן שלמסרים כאלו השלכה שלילית על כל אחד ואחת מאיתנו והשפעה זו מתחילה כבר בגיל בית הספר בו מתויגים הבנים שלנו כאלימים בהגדרה ועוד מבלי שעשו דבר. את "האלימות הרעילה" הזו יש כמובן למגר ולרסן ומי הן המחנכות? הפמיניסטיות ושליחותיהן במערכת החינוך כמובן.

כולנו כבר יודעים שזוהי שטות שכן אלמ"ב היא שוויונית בין נשים וגברים (ונשים מובילות מבחינת השכיחות של אלימות כלפי ילדים) וראו בענין זה מאמרי הקודם

אך ראה זה פלא נבחרינו בכנסת ישראל טרם שמעו על העובדות וממשיכים ב"קרנבל האלימות" שלובי זרוע עם ארגוני הפמיניסטיות .

ולמה כוונתי? דוגמא שהייתה ממש השבוע -כבוד ראש הממשלה הכריז השבוע בטקס רב רושם במסגרת "יום האלימות נגד נשים" על הקמת לא פחות "מרשות למניעת אלימות נגד נשים". וישאל השואל? לשם מה ומה החידוש והאם זה נחוץ? ובעיקר מה עם הגברים (נפגעי האלימות)? אין- נאדה- כלום. גבר שנפגע מאלימות לא נספר ומבחינת המדינה אינו קיים. יוצא כי המדינה בפועלה זה אינה מקדמת טיפול/מניעת אלימות אלא מבלי משים ואולי מתוך כוונה תחילה, מסייעת להפצת האג'נדות הפמיניסטיות.

ואל תטעו -אינני רוצה לומר שדמה של אשה כלשהיא מותר- רוצה אני לומר שאף אישה שנקטפה אסור שתהווה פלטפורמה לקמפיינים של שנאת גברים ששוטפים את מדינתנו האהובה. ועוד -הקמת רשות כנ"ל רק נותנת לנשים המתקראות פמיניסטיות רוח גבית באג'נדה המסוכנת שהן מפיצות.

"כל הדרך אל הבנק"

ולמה עושות כך הפמיניסטיות? כי בצד כל חקיקה /יוזמה כזו טמון ממון רב אשר זורם לארגונים הללו באמצעות הקמת ארגונים אשר אמונים למשל על פיקוח והדרכה על תהלכי שיקום, הקמת ותפעול מערכי חינוך (למיתון של אלימות גברית), הדרכה והעברת מסרים ברשויות השלטון השונות כגון משרדי ממשלה, ערים ומועצות מקומיות וכן פרקליטות בתי משפט (שופטים), צה"ל ומשטרה –דהיינו בכל מקום .

מדינת ישראל משקיעה במניעת "אלימות נגד נשים" מאות! מיליוני שקלים בשנה ומה תוצאת ההליך? לשיטתן של הפמיניסטיות כפי שמתבטאת על ידן בפרסומים בראש חוצות ובצעקות בוועדות הכנסת השונות -האלימות רק מתגברת ...

אם זה אכן המצב אזי אולי הגיעה העת לעצור ולחשוב האם אכן כצעקתה? ואולי אין מדובר "בתופעה" אלא בקמפיין שנאה שמובילות הפמיניסטיות על גבם של אזרחי מדינת ישראל?

"האלימות המגדרית"היחידה שקיימת באמת בישראל היא האלימות של השיח הפמיניסטי הרדיקאלי שיח שמקדם את הרס המשפחה באמצעות תעמולה שקרית וזורע פחד חשדנות ובהלה בציבור ובמקומות עבודה רבים .

ואם לטפל בתופעת האלימות הרי שיש לעשות רביזיה מוחלטת בגישה. הגברים במשפחה אינם אלימים יותר מנשים, ואלימות יש למגר ולטפל בפגעיה באופן שוויוני וללא הפצת שנאה כפי שהדבר נעשה כיום.

כן רבותי וגבירותי "המלך הוא עירום" ורצוי לומר זאת שעה אחת קודם כדי שניתן יהיה עוד לטפל בהרס מוסד המשפחה בישראל כפי שנעשה באופן שיטתי על ידי הארגונים של הפמיניסטיות כשהן שלובות זרוע עם נבחרי העם בכנסת ישראל.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו