סיפורים על השולחן בבנימינה

מיקי לב הלך בעקבות הקורונה והכין חוויה שכולה סיפור של נחישות, עשייה, נתינה ואהבה.

קובי פינקלר - ערוץ 7 , כ"ג בכסלו תשפ"א

סיפורים על השולחן בבנימינה-ערוץ 7
סיור קולונרי וירטואלי
צילום: מיקי לב

תכירו את החוויה הקולינרית לחנוכה, ערכה להכנת הסופגנייה המושלמת.

בתוך אווירת הכפר, הנופים המדהימים של כרמים וגידולים חקלאיים הנמצאים בעמק רחב ומרהיב הנמצא בין בנימינה לזכרון יעקב, יוצאים עם מיקי לב, השף והאדם הכי מקסים ואנושי שהכרתי, למסע. אפשר לעשות גם סדנת פיצה ופוקצ'ה במקום. מה שתחליטו תהנו ממנו.

הסיור לוקח אותנו למסע קולינרי בין הקהילות השונות באזור: בעלי היקבים, החקלאים מייסדי היישובים וקהילת בית אל.

לומדים וטועמים מהיוצרים המקומיים על אבני היסוד של המטבח הישראלי: שמן זית, יין, שוקולד, קפה, לחם ומאכלים שהביאו איתם העולים לאזור. זה סיור קולינרי של ריחות וטעמים, מרקמים וצבעים.

ניתן לשלב סדנת בישול ואפיה, במהלך הסיור. את הסיור מעביר כאמור מיקי לב, שף קונדיטור שצובע את הסיור בצבעים, טעמים וריחות ומשתף מסודות המטבח בכל שלב בסיור/​

ועכשיו בימי הקורונה המציא עצמו מיקי מחדש עם סידרת מארזים שכולם נולדו בעקבות הקורונה ומכילים סיפור של נחישות, עשייה, נתינה ואהבה.

מיקי לב שף קונדיטור – בעל סיפור אישי מרתק, הפיק סיורים קולינריים, סדנאות, ארוחות שף ואירועים לחברות עד להתפרצות הקורונה. ב-4.3 מצא את עצמו, כמו מרבית אנשי התיירות ללא פרנסה.

מיקי בחר לא להרים ידיים וכך נולדו המארזים, תוך שותפות במיזם מדהים עם ילדי כפר הנוער אמונה נווה מיכאל, המלאכים שלו, עוברים הכשרה מקצועית ועובדים בשכר כחלק מהכנתם לחיים בחוץ. וכך הם יצרו את ערכות חנוכה + דף הסדנאות האינטראקטיבי.

מחפשים משהו לחנוכה? לצפייה בעמוד האינטראקטיבי: https://katzr.net/92b464