סערת החלון: קורין גדעון מגיעה לארץ נהדרת

כשבוע לאחר "סערת החלון" קורין גדעון תקבל חיקוי בתכנית ארץ נהדרת.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"א בשבט תשפ"א

סערת החלון: קורין גדעון מגיעה לארץ נהדרת-ערוץ 7
קורין גדעון מגיעה לארץ נהדרת
צילום: ליאור בורג

כשבוע לאחר "סערת החלון", קורין גדעון תגיע הערב (רביעי) לתכנית ארץ נהדרת של קשת המשודרת בערוץ 12. מי שתגלם את גדעון בארץ נהדרת היא השחקנית ליאת הר לב.

כזכור, גדעון תקפה בשבוע שעבר את בית החולים איכילוב לאחר שילדה שם את בתה הבכורה. "ממש עצוב לי שבזה אני מתעסקת ביום המאושר בחיי, אבל חשוב לי להגיד לכל מי שמתכננת ללדת באיכילוב - קחו בחשבון שהמחלקות מזעזעות", כתבה גדעון בחשבון האינסטגרם שלה.

"חדרי הלידה מדהימים וכוח האדם שם מהמם אבל במחלקות - עולם אחר. אני מהבוקר בחדר פנימי, בלי חלון אפילו, בלי חמצן, בלי לדעת אם אור או חושך. בקושי כורסה ליד המיטה", הוסיפה.

תגובת בית החולים לא איחרה לבוא. פרופ' יריב יוגב הגיב לה בחשבון האינסטגרם הרשמי של בית החולים. "מעולם בכל שנותיי כרופא לא נתקלתי בפוסט איום כמו שכתבת על מחלקת היולדות שלנו", אמר. "לרגע חשבתי שאובחנת כחולת קורונה ואת שוהה במחלקת קורונה לצד יולדות אחרות שאובחנו למאומתות ביום המאושר בחייהן שבאמת הפך לחוויה טראומטית".

"אבל לא", כתב. "'ואני עוד קורין גדעון' כמו שהדגשת בסטורי שלך ובשיח האיום והמבזה בו דיברת כלפיי צוות האחיות במחלקה, אושפזת 'רק' בחדר פרטי במחלקת יולדות חדשה ומפוארת שנפתחה לפני חודשים בודדים וכוללת מיטה מתכווננת, טלוויזיה חכמה 55 אינטש, מגש ארוחות אישי לחדר וכורסה נפתחת לבעל".

כיממה לאחר פרסום הפוסט התוקפני נגד בית החולים איכילוב התנצלה אשת התקשורת קורין גדעון על הדברים והצטלמה יחד עם מנהל המחלקה שהגיב לדבריה בזעם.

בדף הפייסבוק של איכילוב פורסמה תמונתם המשותפת של השניים ונכתב "היי, כאן קורין גדעון. אנחנו מאושרים ומתרגשים לצאת לדרך החדשה שלנו כמשפחה עם בת מהממת".

לדבריה, "בתוך סערת הרגשות של אחרי הלידה, נכתבו על ידי דברים שלא היו צריכים להיכתב ואני מתנצלת אם מישהו נפגע מהם. תודה רבה לפרופ׳ יריב יוגב ולצוות המקצועי של בית החולים ליס ליולדות, ובמיוחד לד״ר זיו שפירא ולמיילדת טל גפני שהעניקו לי חווית לידה מדהימה".

מבית החולים נמסר, "פרופ׳ יריב יוגב וצוות בית חולים ליס ליולדות ונשים מאחלים לקורין המון רגעים של אושר ונחת בגידול הבת המתוקה".