הפרופסור דניאל שפשלוביץ מפריך את טיעוני הרב יובל אשרוב

מנהל איכות ובקרת חיסונים באיכילוב מפריך את כל הטענות השיקריות של הרב יובל אשרוב המתנגד לחיסונים.

ערוץ 7 , כ"ט בשבט תשפ"א

פרופ׳ דניאל שפשלוביץ, מנהל איכות ובקרת חיסונים וסגן מנהל מחלקת קורונה בבית החולים איכילוב, מפריך הערב (חמישי) את כל טענותיו של הרב יובל אשרוב נגד חיסוני הקורונה.

הסרטון היא חלק מצוות Ichilov true news שהוקם על ידי פרופ׳ רוני גמזו, מנהל בית החולים, לטובת ניפוץ מיתוסים ופייק ניוז בנושא חיסונים לטובת עידוד הציבור להתחסן.

מוקדם יותר היום הגיב הרב יובל אשרוב לסערה שעוררו המסרים שלו נגד החיסון לנגיף קורונה. בסרטון שעלה היום לערוץ היוטיוב של הרב אשרוב הוא אמר: "כל מה שעשינו זה לתועלת עם ישראל בתמימות. להועיל ולהביא ידע שאני חושב שהוא נחוץ וצריך אותו והלוואי שאני אתבדה".

כזכור, הסרטון בו דיבר הרב נגד החיסון לקורונה הפך ויראלי וכבר הוכח שהוא הכיל בתוכו גם פייק ניוז נגד החיסון. לדבריו, "זה אחד מסרטונים שעשינו על סדרה של דברים על קורונה ופתאום זה יצא מכלל שליטה. זה הגיע לשיח לא טוב, נמוך ומפלג".

"כל מה שאמרנו אמרנו", הוסיף. "אין מה לדבר על זה יותר והמציאות תעשה את שלה. אמנם הורידו לנו כמה סרטים. אני מבין אותם. בכלל, כל אלה שהשמיצו ואומרים כל מיני כינויים גם אותם אני מבין ומוחל וסולח. שהקב"ה יעזור שילמדו דרך ארץ. צריך להתפלל מאוד מאוד שבזכות ששומעים לגדולי ישראל שאמרו להתחסן שלא יהיה שום נזק".