מכתב גלוי לנדב אבקסיס

השמאל הקיצוני במדינת ישראל, כמו גם הארגונים הזרים דוגמת הקרן החדשה, מנסים חדשים לבקרים להילחם בציונות.

הרב דרור אריה , כ' באדר תשפ"א

מכתב גלוי לנדב אבקסיס-ערוץ 7
הרב דרור אריה
צילום: יהודה חנימוב

שלום נדב. תמהת על האיפוק שגילה השמאל כלפי דבריו של אחמד טיבי, דברים שאם היו יוצאים מפיו של סמוטריץ' או שר החינוך לשבע הרב רפי פרץ, היו זוכים לכותרות אדומות שוחטות.

מה קרה לשמאל, מדוע אינו תוקף בחריפות את דבריו של טיבי? התשובה ברורה, אך את האמת הפשוטה הזו אף אחד לא מעז לומר.

השמאל הקיצוני במדינת ישראל, כמו גם הארגונים הזרים דוגמת הקרן החדשה, מנסים חדשים לבקרים להילחם בציונות, ולהחליש את האחיזה של היהודים בארץ ישראל.

התורה של הארגונים האלה, על רגל אחת היא: להעצים את החלש ולהשתמש בקורבניות שלו, כדי לשוות למדינת ישראל תדמית של כיבוש ודיכוי החלש. למחוק את הזהות היהודית, מתוך הבנה שהחיבור למסורת מחזק את הימין הציוני. לייצר אנרכיה שתפורר את הסמכות הריבונית של ממשלת ישראל וכל המוסדות הלאומיים.

לשם כך הם הקימו קואלציה בין האוכלוסיות החלשות והמדוכאות, והשתמשו בציניות במצוקות שלהם כדי לפורר את ההגמוניה של מדינת הלאום הציונית. בראש הפירמידה עומדת האוכלוסיה הערבית, לה חייבים למחול על כל התופעות השליליות שהחברה הערבית לא מסתירה ואף מתגאה בהן לא אחת.

למה היא בראש הפירמידה? מפני שהיא האויב הכי רדיקלי שהיה שמח לראות את כולנו בים. מטרת העל של השמאל הקיצוני הוא לא לדאוג לאוכלוסיית הנשים, ההומוסקסואלים, הנכים וכו'. כל אלה ועוד הם כלי ניגוח בהגמוניה של המסורת היהודית שהיא ליבה של הציונות, כי אם אין ציון אין ציונות.

אם תמחק הזהות, אם תתפורר המשפחה, אם הדת תחלש, תאבד הציונות את מנועי הכח שלה, כבר לא יהיה צורך במלחמות, כי לא תהיה מדינה.

את הדתיים ואת הדת צריך לצייר בצורה חשוכה, את הערבים בגוונים שמייצרים הזדהות והכלה.
לזה קראו חז"ל כל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים.

כמי שזכה לנאצות מארגוני הלהט"ב והשמאל הקיצוני, לרדיפה וניסיון השתקה, אני יכול להעיד שגם לי הייתה תמוהה האלימות וחוסר ההכלה כלפי אחים בד בבד עם התרפסות כלפי אויבים. אבל ככל שהתחקיתי אחרי דפוס הפעולה של הארגונים הללו, למדתי שלא להתרגש מהטהרנות הצעקנית שלהם.

בתחכום התקשורתי שלהם, הם הצליחו להדביק לימין ולדתיים תוויות מעוותות, להעניש אותנו במפלצתיות ולהאניש את אויבי ישראל, בתחפושות ומסכות של נרדפים.

עם ישראל חי מכח המוסריות שלו שאותה קיבל עם התורה, אין חיים אישיים ולאומיים אמיתיים ללא החיבור לקודש ולמסורת. הסלחנות של השמאל כלפי טיבי היא מעודדת ומשמחת, עוד מסכה ירדה מהשקר הממומן על ידי קרנות זרות החפצות בהשמדתנו.

הרב דרור אריה הוא ר"מ בישיבת שדרות ויו"ר מפלגת 'נעם' לשעבר