הדבר הבא בתחום הנפש - בית ספר ללימוד NLP יהודי
הדבר הבא בתחום הנפש - בית ספר ללימוד NLP יהודי צילום: יח"צ

תוך פחות משנתיים בלבד ומעל 100 תלמידים ותלמידות מרוצים, בית ספר צמאה מבסס את מעמדו כאחד מבתי הספר המשמעותיים ביותר בתחום תורת הנפש, ועוד ממשיך לגדול ולהתפתח. לקראת המחזור החדש הרב חגי לונדין, מראשי ארגון קהלים, וגברת דיצה אור, מצטרפים לצוות מרצי בית הספר צמאה.

מחזור חדש
צמאה

תלמידים ותלמידות מספרים על שינויים משמעותיים שעברו בעקבות הלימודים בצמאה:

אורן בן ארי (מחנך) מספר: "הלימודים בצמאה באים לי כמו מים קרים על נפש עייפה. בשיעורי NLP אני נמצא בהתחדשות מתמדת, השיעורים מרתקים ומרגשים ואני מקבל כלים מעשיים לחיים שכבר פועלים ומטיבים איתי". גם שחר לבבאל (מחנך ושחקן) מעיד "יש בצמאה אנשים ממש מדהימים. חיפשתי תמיד מקום שאפשר ללמוד את תחום הנפש גם ברמה מקצועית וגם באווירה תורנית וצמאה הוא המקום לזה. אני מקבל כאן כלים מעשיים שממש גרמו לי לשינוי משמעותי בחיים"

גם במסלול הנשים התגובות דומות טליה פרץ, מספרת: "כשהגעתי ללימודים אחרי שנה מאוד מאתגרת של חוויות לא שגרתיות אשר חיזקו אצלי את הרצון לעשות סדר ב"סלט" שנוצר אחרי שפע האתגרים שהתמודדתי איתם. למדתי שיטות טיפול רבות ומגוונות בעבר אך השילוב של הNLP- עם היהדות הרגיש לי הכי מחובר ללמידה מושלמת"

והיא מסכמת: "הכרתי אנשים מדהימים, מקצועיים, קשובים, מפרגנים. עיצוב מטרות בצורה מדוייקת. התמודדות עם פחדים ולחץ החיים. יצירה של תחושת משמעות בחיים. והכי חשוב שינוי דפוסי חשיבה, פיתוח וכלים לחשיבה חיובית. עבודת עומק על הרגשות"

המחזור הבא יפתח באמצע חודש אייר בע"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים לחצו כאן

בית ספר צמאה הוא חידוש יוצא דופן ומרענן בנוף ההכשרה והאימון האישי, כיוון שהוא משלב בין לימוד מקצועי של שיטת NLP – שיטה מוכרת וידועה ששינתה את חייהם של אנשים רבים בכל העולם, לבין פסיכולוגיה יהודית שזה למעשה לימודי יסודות הנפש על פי התורה. בסיום המסלול מקבלים תעודה רישמית ובינלאומית עם חותם HNLP העולמית. יתרון בולט נוסף הוא החלוקה למסלולים נפרדים לגברים ולנשים, מה שמאפשר לימוד מקצועי באווירה תורנית.

הרב שמואל אליהו בבית הספר צמאה
צילום: באדיבות המצלם

הרב שמואל אליהו שליט"א הביע את תמיכתו בבית ספר צמאה והגיע לטקס חלוקת התעודות לתלמידים בסיום המסלול הקודם. בדבריו הדגיש את חשיבות לימוד תורת הנפש והדגיש כי "התפקיד של עם ישראל זה ללמד את העולם את תורת הנפש". הרב אליהו עמד על כך שדווקא בתקופה הזו, עם ישראל צריך להראות את החידוש שהוא מביא לעולם: לא רק פיתוח של עוצמות צבאיות וכלכליות, אלא בעיקר פיתוחה של תורת הנפש היהודית

תלמידי בית הספר קיבלו את תעודת סיום יוקרתית מטעם ארגון HNLP העולמית!
צילום: באדיבות המצלם
בוגרות המסלול לנשים בבית הספר צמאה
צילום: באדיבות המצלם

המחזור הבא יפתח באמצע חודש אייר בע"ה ואתם מוזמנים לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו