הרב דרור אריה
הרב דרור אריהצילום: יהודה חנימוב

חנוך היקר, חברי מנוער, הפעם הגזמת. האמת תמיד ידעת להצחיק את החברה בהגזמות, אבל אתה כותב ברצינות בטור שלך תובנות הזויות, הפוך על הפוך.

את הטרגי קומדיה שנקראת גנץ אתה רואה כנקודת אור, ואילו את השינוי האמיתי לטובה שתביא מפלגת נעם אתה מכנה טרגדיה.

אתה מקונן על אובדן הליברליות, על קבוצה קיצונית קקיונית שנכנסה לכנסת באשמתו של נתניהו, ועל הפגיעה בציונות הדתית שחפצה להשתלב. וואו ..כמה הגזמות חנוך.

אז בוא נעשה סדר, ונדבר על מיעוט קיצוני שבזכותו קמה מפלגת נעם ונכנסה בשעה טובה לכנסת:
א. כלי התקשורת, שבתוכם קיצוניים כמו רביב דרוקר, ברק רביד, רזי ברקאי, רוגל אלפר, גדעון לוי ועוד שעוסקים בהכפשות אנטי ציוניות, השכם והערב. מרעילים את החברה הישראלית בדעות קיצוניות קיקיוניות, שרחוקות מהמציאות כמו מהירח. יש להם את האומץ לברבר בלי אחריות, אבל הם יודעים שאילו היו מקימים מפלגה, אפילו הם לא היו מצביעים עבורה.

ב. מפלגת בג"ץ שבשם זכויות הפרט רומסים השכם והערב את רצון הבוחר, ופוסקים בנאורות חשוכה נגד האמת והמוסר.

ג. הרפורמים שבקושי ממלאים את בתי הכנסיות המעטים שלהם, אבל בעזות פנים כופים את המדינה להכיר בגיור שלהם, שולחים קומץ פורעות לחלל את קדושת הכותל ולהפריע ליהודים מכל הגוונים לשפוך את ליבם במקום הקדוש ביותר לעמינו.

ד. ארגוני הקרן החדשה ודומיהם, שלא מניחים לחברה הישראלית לחיות את חייה הטבעיים.

המיעוטים האלה ודומיהם, הפרו את האיזונים הטבעיים שבחברה הישראלית, והילכו אימים על כל מי שהעז לפתוח את הפה מולה. ניסו להרוס את המשפחה, את הצבא, להחריב את הרבנות הראשית למחוק את היהדות ואת הכותל.

נחזור לתקשורת, קח לדוגמה את הקולגה בן כספית, שהוריד אותי מהקו באמצע שידור בשל קמפיין שהייתי שותף לו: "אבא ואמא = משפחה, האומץ להיות נורמלי", האשים אותי בחושך והקצנה בזמן שחבריו מארגוני הלהט"ב, עשו לנו טרור והורידו שלט חוצות ענק שתלינו בכניסה לירושלים.

לעם ישראל נמאס מהטרור הזה, הוא פחד להתקומם מפני שהוא שהנדסו לו את התודעה במניפולציות וחצי אמיתות.

אז זהו חנוך המשחק הזה נגמר. אתה מכיר את הערוגה שממנה צמח אבי מעוז, זו הערוגה של בית אביך, לא קיצוניות אלא ממלכתיות, לא אלימות אלא עדינות, לא לאנוכיות גסה וכן גדול לאהבת ישראל, מסירות נפש שמסירה מעליה כל קטנוניות צינית.

את מה אתה משבח? את בני גנץ שכל מה שהוא ולפיד יודעים לומר זה רק לא ביבי? את המפלגות החלולות שלהן שמייצגות תרבות של פירוק וטשטוש, ואלופות במילים מכובסות כמו ליברליות, הכלה, ושוויון?

כל מי שמגן על רצון העם ולא חושב כמו המיעוטים הנ"ל ולא מבולבל כמוך יקירי הוא קיצוני? מי מייצג יותר את הציונות הדתית אשה חילונית כמו איילת שקד או אבי מעוז?

הרב דרור אריה הוא ר"מ בישיבת שדרות ויו"ר מפלגת 'נעם' לשעבר