נפתחה ההרשמה לאירוע הנדל"ן של ערוץ 7

נפתחה ההרשמה לאירוע הנדל"ן של ערוץ 7 – סדרת הדרכות ערב ללא תשלום מאנשי נדל"ן מובילים.

ערוץ 7 , כ"ג בניסן תשפ"א | עודכן: 14:43

נפתחה ההרשמה לאירוע הנדל"ן של ערוץ 7-ערוץ 7
אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

ערוץ 7 ומועדון שווה שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה לסדרת הדרכות הנדל"ן של ערוץ 7.

למי ההדרכות מיועדות? לכל מי שמתעניין בהשקעות נדל"ן, היום או בעתיד, ורוצה לרכוש ידע מעודכן וכלים פרקטיים שיועבר מאנשי מקצוע בתחום. כמובן שהמטרה אינה להפוך את המשתתפים בו לאנשי מקצוע, אך תמיד יש החלטות אותן רק המשקיע עצמו יכול וצריך לקבל, או שאלות שרק הוא יכול לשאול, ואף איש מקצוע לא יוכל להחליף אותו בכך. בהתאם לכך, ההדרכות נועדו לתת ידע וכלים בתחום, ובכך לאפשר למי שרוצה להשקיע בנדל"ן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הירשמו כאן לסדרת ההדרכות

בנוסף, הנרשמים יקבלו (בתקופה הקרובה) שתי מתנות: מדריך דיגיטלי על כל שלבי תהליך קניית דירה, ובנוסף כרטיס כניסה לפורום הנדל"ן המאפשר התייעצות עם מומחי נדל"ן במשך השבועיים בהם ההדרכות תתקיימנה.

מתי ההדרכות יתקיימו? ההדרכות יתפרסו על פני 7 ערבים במשך שבועיים, מהשעה 8 בערב למשך שעה וחצי בערך בכל פעם, החל מיום ראשון הקרוב – כ"ב ניסן, 11.4.

מי ידבר בכנס ומהי התוכנית? בכנס ישתתפו אנשי נדל"ן איכותיים מבחינה אנושית ומקצועית. את רשימת המשתתפים ואת התוכנית המלאה ניתן לראות כאן.

מהי עלות ההשתתפות בהדרכות? ההדרכות המקצועיות בכנס הן בעלות ערך רב, וכל טיפ קטן שניתן בהן יכול לעשות את ההבדל בין השקעה מוצלחת להשקעה כושלת. ההשתתפות בכל ההדרכות היא ללא תשלום!

האם ההדרכות יהיו תיאורטיות או פרקטיות? גם וגם. בהדרכות נקבל הרבה כלים מעשיים, אולם יש לזכור שאין נוסחה אוטומטית להשקעה מוצלחת, ולכן הבנת העקרונות היא חלק חשוב מהיכולת לתרגם את הכלים למעשה. לדוגמה, כדי להכריע בשאלה אם לבחור באפיק השקעה מסוים חיוני להבין את היתרונות והחסרונות של אותו אפיק. לכן ההדרכות יכללו גם הרבה ידע שיסייע בקבלת החלטות.

הירשמו כאן לסדרת ההדרכות

להתראות בהדרכה הקרובה (יום ראשון הקרוב, 8 בערב)!