שידור חי: כנס שווה לדעת נדל"ן של ערוץ 7

כנס הנדל"ן "שווה לדעת" יוצא לדרך הערב עם שלוש הרצאות והדרכות מרתקות וסופר-חשובות.

ערוץ 7 , כ"ט בניסן תשפ"א | עודכן: 20:47

שידור חי: כנס שווה לדעת נדל"ן של ערוץ 7-ערוץ 7
ולאדיסלב
עצמי

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

נפתח את הכנס עם דבריו של גיל אורלי, משקיע נדל"ן ותיק ומחלוצי תחום האימון הכלכלי בישראל, שיספר לנו על האטרקטיביות של תחום ההשקעה בנדל"ן, על החששות שיכולים ללוות את התהליך וכיצד להתייחס אליהם.

לאחר מכן, נשמע את מיכאל דביר, בעלים של חברת "דביר נכסים" שעוסקת בתיווך וניהול נכסים בבאר שבע. תהליך השקעה בנדל"ן הוא תהליך המורכב משלבים רבים, וכדי שריבוי העצים לא יטשטש את היער, מיכאל יתאר עבורנו את התמונה הכללית של תהליך ההשקעה בנדל"ן. מטרת הדרכה זו היא ליצור סדר ובהירות, כך שלא נלך לאיבוד בים הפרטים בהמשך.

ניתן יהיה להפנות שאלות ישירות למיכאל בזמן הכנס

נחתום את הערב הראשון של הכנס בהדרכתו של ולדיסלב ישטכרוב, בעלים ומנכ"ל של נדל"ן השומרון, שישתף אותנו מניסיונו ב 10 הטעויות הנפוצות בקניית דירה למגורים או להשקעה.

בנוסף, בדף הכנס ניתן למצוא מספר מדריכי נדל"ן כתובים או סרטונים ללא תשלום. המדריכים יעודכנו בדף הכנס במהלך השבועיים הקרובים. כעת זמינים להורדה 3 מדריכים, וביניהם מדריך כתוב על הטעויות הקריטיות בהשקעת נדל"ן, מאת בנימין זלצמן – משקיע נדל"ן.

איך תפיקו את מירב התועלת מהכנס? אנו מציעים לכם 4 טיפים:

ראשית, שריינו זמן. עברו על תוכנית הכנס, סמנו את ההדרכות שהכי חשובות לכם ושריינו את הזמן ביומן.

שנית, הכינו כלי כתיבה. הכינו מה שצריך כדי לרשום דברים חשובים במהלך ההדרכות.

שלישית, אל תפספסו את המתנות וההטבות שיחולקו במהלך הכנס!

רביעית, נצלו את ההזדמנות והיעזרו בפורום המומחים המלווה את הכנס. אנו נפנה לחברי הפורום את השאלות, ונחזור אליכם עם התשובה, יחד עם ציון שם המשיב.

לסיום נציין שהדוברים לכל אורך הכנס נבחרו על ידינו בקפידה רבה, כאשר לא התפשרנו על שני קריטריונים – אמינות ומקצועיות. אנו כמובן לא בוחני כליות ולב, אך עשינו את המקסימום כדי להביא לפניכם רק דוברים שלמיטב התרשמותנו והיכרותנו הם לא רק אנשים מקצועיים, שעוסקים בתחום כמה וכמה שנים, אלא גם בני אדם ישרים שממון הזולת חשוב להם.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

הכנס יימשך גם מחר עם הדרכות חדשות נוספות, וכן בשבוע הבא בכל ערב ב8.