רחלים: חוגגים עצמאות עם שכונה חדשה

שעות בודדות לפני כניסת ימי התקומה של מדינת ישראל, סיימה חברת לב ההר שלושה ימים של מכירת השכונה החדשה ברחלים

בשיתוף 'לב ההר יזמות' , ו' באייר תשפ"א

רחלים: חוגגים עצמאות עם שכונה חדשה-ערוץ 7
בנייה חדשה ברחלים
לב ההר יזמות

כל מי שנכנס לרחלים בימים האחרונים לא יכול היה להתעלם ממשרד המכירות של חברת לב ההר. המשרד הנייד של החברה הועמד ברחלים לכבוד שלושה ימי מכירות של 'השכונה ברחלים'.

בשלושת ימי המכירות נפגשו אנשי החברה עם כ- 30 מתושבי היישוב שהחליטו לרכוש בית בפרויקט.

בסיומם של ימי המכירות שעות בודדות לפני התקדש ימי התקומה של עם ישראל, התקיימה הגרלה בין המשפחות המעוניינות והזוכים המאושרים- עודכנו על כך.

השכונה ברחלים היא פרויקט נוסף של חברת לב ההר יזמות שבונה בימים אלה באלון מורה, באיתמר ובנריה. בחודשים האחרונים עמלים בחברה על תכנון הפרויקט באופן שיתאים לתושבי היישוב וייתן מענה לאופי התושבים הגרים ביישוב.

בפרויקט עתידים להבנות 6 בתים חד משפחתיים ועוד 12 דו משפחתיים. כדי להשיג ניצול מקסימאלי של השטח, יצרה החברה מספר גדול של דגמים שייתנו ללקוחות גם אפשרויות בחירה וגם יביאו אפשרות לבנות יותר יחידות דיור.

בחוברת שהופצה ביישוב לקראת השיווק נכתב על יזמי השכונה יהושע לבנון ויונתן ביתן "אנחנו בונים כבר שלושה פרויקטים בשומרון ובבנימין. ומתרגשים מזה. נולדנו וגדלנו באלון מורה, ערש ההתיישבות, ואנחנו מרגישים חובה להמשיך לבנות, לבסס ולהרחיב את ההתיישבות"

כאמור, זה הפרויקט הרביעי של חברת לב ההר יזמות. החברה החלה את דרכה בבניית פרויקט 'פסגת צל הרים' באלון מורה שם נמכרו 20 בתים בדגמים שונים. לקוחות פסגת צל הרים, זכו לקבל לאחרונה הודעה על הקדמת תאריך הכניסה לבית. דבר שהוא ייחודי ולא מאפיין הרבה חברות בשוק. גם לקוחות החברה בפרויקט 4 בנריה קיבלו הודעה דומה והחברה עושה כל מאמץ לתת ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר.

באיתמר החלה החברה את עבודות הפיתוח בשטח ובמסגרת השיווק נמכרו כבר 7 בתים חלקם אף לתושבים מחוץ לאיתמר.

בימים אלה מרחיבה החברה את פרויקט 4 בנריה ובקרוב ייצאו לשיווק דירות נוספות שם. יונתן ביתן, מנכ"ל חברת לב ההר מבטיח הפתעות חדשות "אחרי מכירת הבתים במרכז נריה, במפרט גבוה, עם 187 מ"ר בנוי וגינות גדולות, עשינו סבב של שדרוגים שקשורים באיכות החיים וברגע שנהיה ערוכים לשיווק- ייצא פרסום לבתים הנוספים"

מתעניינים ברכישת דירה ברחלים? לחצו כאן

פסגת צל הרים- קיבלו הודעת הקדמה למסירת הבתים
לב ההר יזמות