חי: הרצאה 2 - נדלן מסחרי או למגורים?

הערב בכנס הנדל"ן נעסוק בשתי התלבטויות נפוצות של משקיעי נדל"ן: קניית דירה מקבלן לעומת דירה יד שניה, ורכישת נדל"ן מסחרי לעומת נדל"ן למגורים.

ערוץ 7 , ו' באייר תשפ"א

חי: הרצאה 2 - נדלן מסחרי או למגורים?-ערוץ 7
רותם נמיר
באדיבות המצולמת

אחרי שני ימים ראשונים של כנס הנדל"ן "שווה לדעת", בהם צפו ונהנו מההדרכות מאות אנשים מרחבי הארץ ומהעולם, אנו ממשיכים היום עם שתי הדרכות חשובות.

לכניסה לשידור החי ללא עלות לחצו כאן

את ההדרכה הראשונה תעביר רותם נמיר פרדס, שעוסקת בליווי משקיעי נדל"ן שנים רבות. נמיר תעסוק בהתלבטות שמעסיקה לא מעט אנשים ששוקלים לרכוש דירה, והיא מה עדיף – לרכוש דירה בנויה או דירה מקבלן, שלפעמים נמצאת רק על הנייר? מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות, וכיצד נדע מה מתאים לנו?

לאחר מכן נפגוש בכנס את ינון שפרן, בעלי חברת "שפרן נכסים והשקעות" ובעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן. שפרן יעניק לנו ידע וכלים ביחס לשאלה חשובה לא פחות: מהן היתרונות והחסרונות של נדל"ן מסחרי לעומת נדל"ן למגורים? למה צריך לשים לב במיוחד בתחום הנדל"ן המסחרי?

במסגרת הכנס תוכלו ליהנות מהטבות ומתנות, ליצור קשר עם חלק מהמרצים בכנס, להפנות כל שאלה שמעסיקה אתכם בתחום הנדל"ן, אנו נפנה אותה לאנשי המקצוע הרלוונטיים ונחזור אליכם עם תשובה. כמו כן, אם אתם מכירים אנשי נדל"ן ישרים ומקצועיים נשמח שתספרו לנו, כל הפרטים בדף הכנס.

מעוניינים ליצור קשר עם המרצים בכנס, או בפגישה אישית עם יועץ כלכלי בלתי תלוי, במטרה לעשות לעצמכם סדר בכל הכלים שניתנו בכנס? שלחו הודעה לכאן.

לכניסה לשידור החי ללא עלות לחצו כאן