חי: רכישת קרקעות להשקעה ממה להיזהר?

כנס הנדל"ן של ערוץ 7 ממשיך הערב עם שלש הדרכות חדשות – על השקעה בקרן נדל"ן לעומת רכישת נכס, על התחדשות עירונית ועל רכישת קרקעות.

ערוץ 7 , ז' באייר תשפ"א | עודכן: 21:46

חי: רכישת קרקעות להשקעה ממה להיזהר?-ערוץ 7
זאב לב
צילום: ללא קרדיט

אתמול בכנס הנדל"ן הכרנו יתרונות והחסרונות של קניית דירה מקבלן, קניית נדל"ן מסחרי וקניית דירה בנויה למגורים. היום נמשיך ונכיר שלשה אפיקים נוספים של השקעת נדל"ן.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

ההדרכה הראשונה תתמקד בהשקעה בקרן נדל"ן בהשוואה לרכישת נכס: מהם היתרונות והחסרונות של השקעה בקרן נדל"ן, איך נמנעים מסיכונים מיותרים בתחום, ועוד. ועל כך יספר לנו דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות.

בהמשך נשמע התייחסות עדכנית למסלול תמ"א 38, הידוע בשמו 'פינוי בינוי' או 'התחדשות עירונית'. על רקע שינויים בחוק בהקשר למסלול זה, ההדרכה השניה תעסוק בהזדמנויות ובאתגרים באפיק השקעה זה, ובשאלה האם הוא עדיין אטרקטיבי? את ההדרכה תעביר רותם נמיר פרדס, משקיעת נדל"ן ומלוות משקיעים.

ההדרכה האחרונה לערב זה מתמקדת בהיכרות עם אפיק נוסף של השקעת נדל"ן, והוא רכישת קרקעות. פרסומים רבים מציגים הזדמנויות לרכישת קרקע שתיכף מפשירה, מה שמהווה פוטנציאל לרווח משמעותי. האם הדברים אכן כל כך פשוטים? בנושא רחב וחשוב זה יעסוק עורך הדין זאב לב, בעל ניסיון עשיר בעיסקאות נדל"ן ובפרט באזור יו"ש.

מעוניינים בפגישה אישית עם יועץ כלכלי בלתי תלוי, שבה יהיה ניתן לקבל כלים ליישום הדברים שנאמרו בכנס באופן מותאם אישית? שלחו הודעה לכאן עם המילה 'מעוניין' ונהיה איתכם בקשר בע"ה.

אם עדיין לא נרשמתם לכנס, נצלו את ההזדמנות כעת – הכנס מסתיים ביום חמישי הקרוב.