פולי קפה כדאי לבחור בקפידה – עבור מי זה רלוונטי?

בעוד בחירת מכונת קפה ביתית היא כמובן אחת הבחירות הראשונות שעלינו לעשות בבואנו לשדרג את מערך הכנת הקפה הביתי שלנו, ישנם עוד אלמנטים אותם כדאי לבחור בקפידה בהקשר זה. אחד מהם הוא סוג פולי הקפה בהם נשתמש

תגיות: קפה
בשיתוף 'קפה ורו' , ח' באייר תשפ"א

פולי קפה כדאי לבחור בקפידה – עבור מי זה רלוונטי?-ערוץ 7
קפה
צילום: ISTOCK

תרבות הקפה הישראלי מאז ומתמיד הייתה מפותחת ביותר ביחס לחלקים גדולים של העולם, ובפרט בעשור או שניים האחרונים נרשמו התפתחויות משמעותיות בתחום זה באזורינו. הכוונה היא למעבר ההמוני לצריכת קפה אספרסו ביתי, באמצעות מכונות קפה ביתיות.

בעוד בחירת מכונת קפה ביתית היא כמובן אחת הבחירות הראשונות שעלינו לעשות בבואנו לשדרג את מערך הכנת הקפה הביתי שלנו, ישנם עוד אלמנטים אותם כדאי לבחור בקפידה בהקשר זה. אחד מהם הוא סוג פולי הקפה בהם נשתמש. עבור מי בחירה זו רלבנטית ומדוע היא חשובה כל כך עבור כל מי שאוהב קפה?

איזה סוג מכונה יש לכם בבית - עבור מי בחירת פולי קפה רלוונטית?

מגוון מכונות הקפה הביתיות בהן משתמשים כיום בארץ ובעולם נחלק למספר קבוצות עיקריות, אחת המרכזיות והפופולאריות ביותר ביניהן (לפחות בארץ) היא זו של מכונות הפועלות באמצעות קפסולות קפה. אלו הן במובנים רבים המכונות הסטנדרטיות שניתן למצוא בלא מעט משרדים ובתים בישראל, אך חובבי קפה משובח רבים יידעו להעיד מיד כי אלו הן ממש אינן מכונות הקפה הביתיות האיכותיות ביותר, או אלו המסוגלות לספק את הקפה הטוב ביותר.

אלו המעוניינים לשתות בביתם את הקפה האיכותי והמשובח ביותר דואגים לרכוש מכונת קפה העושה שימוש באבקת קפה שנטחנה זה עתה מפולי קפה טריים. מכונות אלו מגיעות לרוב גם עם מטחנת קפה נלווית המאפשרת לטחון בכל פעם בדיוק את כמות הקפה הנדרשת, וכך לשמור על טריות הפולים באופן אופטימאלי לאורך זמן. עבור כל מי שמשתמש שמטחנה זו או אחרת ובמכונות אשר עושות שימוש בקפה טחון טרי במקום בקפסולות מוכנות מראש – בחירה מושכלת של פולי קפה היא רלוונטית וחשובה מאין כמוה עבור רמת איכותו הסופית של הקפה שיתקבל. כל זה נכון ורלבנטי כמובן גם עבור מי שמשתמש במקינטה לצורך הכנת הקפה שלו בבית...

בחירת פולי קפה – מדוע זה חשוב כל כך ולמה כדאי לשים לב?

אז מדוע בחירת פולי קפה היא חשובה כל כך עבור כל מי שמעוניין לצרוך את הקפה המשובח והאיכותי ביותר?

ובכן, קיימים סוגים רבים ושונים של פולי קפה, המגיעים מזנים שונים של צמח הקפה. כמובן שלזנים שונים טעמים שונים וארומה שונה, כאשר לפעמים ההבדלים הם משמעותיים ומובחנים ביותר. לכן, בחירה מושכלת של פולי קפה, מתוך היכרות עם האפשרויות הקיימות בתחום וההעדפות שלכם בנוגע אליהן, תקבע המון בכל הנוגע לטעם, לארומה ולרמת האיכות של הקפה שאתם צורכים.

ישנם פולי קפה יותר חמצמצים או מתקתקים, כאלו מרים וחזקים יותר, פולי קפה בעלי ארומה פירותית של ממש וכאלו בעלי אחוז יחסית נמוך או גבוה של קפאין. כלומר – יש המון מגוון והבדלים בין הזנים השונים ובין פולי הקפה שאתם יכולים לרכוש. חשוב להכיר את הסוגים העיקריים השונים על מנת להתחיל ולגבש טעם מעודן וספציפי יותר, וכך למצוא את פולי הקפה המתאימים והטעימים ביותר עבורכם.

הכנסו לקטלוג פולי קפה להזמנה אונליין עד הבית

להזמנת מגוון מוצרי קפה איכותיים נוספים גלשו לאתר קפה ורו בכתובת https://www.vero-cafe.co.il/