שידור חי: מחיר למשתכן – עדיין רלוונטי?

הערב בכנס הנדל"ן נשמע על שני נושאים: האם מסלול מחיר למשתכן עדיין רלוונטי, ואיך לעבוד נכון עם מתווכים.

ערוץ 7 , ט' באייר תשפ"א | עודכן: 20:58

שידור חי: מחיר למשתכן – עדיין רלוונטי?-ערוץ 7
מיכאל דביר
עצמי

אתמול בכנס הנדל"ן של ערוץ 7 קיבלנו כלים לזיהוי אזור השקעה טוב, וצ'ק ליסט לשאלות חשובות שאדם צריך לשאול את עצמו כדי לבחור את ההשקעה המתאימה לו ולקבל החלטות נכונות. היום נעסוק בשני נושאים חשובים נוספים הקשורים לרכישת דירה בארץ.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

הנושא הראשון הוא רכישת דירה דרך מסלול 'מחיר למשתכן'. האם מסלול זה עדיין רלוונטי? האם כדאי לחכות עם קניית דירה עד שנזכה בהגרלת של 'מחיר למשתכן'? מהם הדברים שחשוב לבדוק בהקשר למחיר למשתכן? לשאלות אלו ואחרות יתייחס שמעון ברון, יזם נדל"ן עם ניסיון רב שנים, ומומחה למסלול מחיר למשתכן.

לאחר מכן, נשמע את מיכאל דביר, בעלים של חברת "דביר נכסים" שעוסקת בתיווך וניהול נכסים באר שבע. דביר יתייחס לשאלות חשובות הקשורות לעבודה נכונה עם מתווכים, ובכלל זה איך לזהות מתווך טוב, איך לעבוד נכון עם מתווכים, אלו שאלות חשוב לשאול את המתווך ועוד.

בהקשר לכך נציין שבמסגרת הכנס תוכלו להמליץ לנו על אנשי נדל"ן נאמנים או לקבל מידע על אנשי נדל"ן שהומלצו על ידי הגולשים. לשם כך תוכלו למלא את הטופס הזה בקישור

בסיום הערב נשמע בשידור חוזר את הדרכתו של דביר דמרי, שיעסוק בהרחבה בהבדלים, ביתרונות ובחסרונות של השקעה בקבוצת נדל"ן לעומת רכישת דירה.

אם אתם מעוניינים בפגישת הכוונה אישית בנושא השקעה בנדל"ן, שלחו הודעה לכאן עם המילה 'מעוניין'. מספר המקומות מוגבל!

לכניסה לשידור החי לחצו כאן