כנס הנדל"ן: אם פספסתם, עוד לא מאוחר

פספסתם חלק מהדרכות כנס הנדל"ן? רוצים לצפות בהדרכה מסוימת שוב? כל ההדרכות ועוד הפתעות חדשות זמינות בשבוע הקרוב.

ערוץ 7 , י"ג באייר תשפ"א | עודכן: 08:26

כנס הנדל"ן: אם פספסתם, עוד לא מאוחר-ערוץ 7
נדל"ן, השקעות
צילום: ISTOCK

כמעט אלף אנשים מהארץ ומהעולם משתתפים בכנס הנדל"ן "שווה לדעת" של ערוץ 7, וצפו עד כה בחמש עשרה הדרכות בנושאים מגוונים. לקראת משדר הסיום של הכנס ביום שני בערב, אנו שמחים לעדכן על כמה הפתעות חדשות:

בעקבות בקשות רבות של משתתפים, ניתן יהיה לצפות בכל הדרכות הכנס בשידור חוזר. השידור החוזר יהיה זמין באתר הכנס עד יום שישי הקרוב, ב12 בצהרים. לגישה מיידית לכנס לחצו כאן

בנוסף, ארגנו לכם מתנה שווה במיוחד: קורס דיגיטלי מתנת חברת קרתא השקעות בנושא השקעות נדל"ן. הקורס הוא בשווי של אלפי שקלים, והוא ניתן למשתתפי הכנס ללא עלות!

ולסיום, הוספנו אפשרות לרכוש את הספר הדיגיטלי לסיכום תכני הכנס ב50% הנחה לשבוע זה בלבד. הספר יישלח לרוכשים בעוד מספר שבועות - פרטים באתר הכנס.

ההטבות החדשות הן בנוסף לכל ההטבות הקיימות: גישה לפורום המומחים של הכנס (עד סוף השבוע), מדריכים חינמיים, הטבות כספיות ושיחת הכוונה אישית ללא תשלום. לשיחת הכוונה לחצו כאן

במשדר הסיום, שיתקיים בע"ה ביום שני הקרוב בשעה 20:00, נשמע את דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, שיעניק לנו כלים לתרגם את כל הידע שרכשנו בכנס לכלל מעשה. בנוסף נשדר בערב זה בשידור נוסף את הדרכתה של שרון דידי על הכלים לאיתור אזור השקעה טוב.

לגישה מיידית לכנס ללא עלות לחצו כאן.

להרשמה לשיחת הכוונה אישית לחצו כאן