שידור חי: משדר הסיום של כנס הנדל"ן וכלים לפעולה

איך מתרגמים את כל הידע והכלים ששמענו בכנס לכלל פעולה? לאחר יותר משבועיים של הדרכות, אנו מסיימים הערב את כנס הנדל"ן עם שתי הדרכות פרקטיות.

ערוץ 7 , י"ד באייר תשפ"א | עודכן: 19:55

שידור חי: משדר הסיום של כנס הנדל"ן וכלים לפעולה-ערוץ 7
שרון דידי
ערוץ 7

שבועיים של כנס הנדל"ן 'שווה לדעת' מאחורינו, ואנו שמחים לקבל מכם בכל יום תגובות חיוביות על התכנים שבו. הערב ב8 יתקיים ערב הסיום של הכנס, והוא יכלול שתי הדרכות שיסייעו לנו לצאת לדרך, לאחר שלל הידע והכלים שקיבלנו לאורך הכנס.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

אם פספסתם חלק מההדרכות, שימו לב שבעקבות בקשות רבות של משתתפים ניתן יהיה לצפות בשידור חוזר בכל ההדרכות ששודרו במסגרת הכנס, וזאת עד יום שישי הקרוב. לגישה מיידית לחצו כאן.

ההדרכה הראשונה הערב תתמקד בתהליך רכישת דירה להשקעה, והיא תועבר על ידי שרון דידי, שמלווה משפחות לביטחון כלכלי באמצעות השקעות נדל"ן. שרון תפרט מהם שלבים המעשיים לתכנון נכון של רכישת דירה להשקעה, באופן המתאים לכל אחד.

הדרכת הסיום של הכנס תתמקד בתמונה הרחבה יותר. לאחר שבמהלך הכנס קיבלנו ידע וכלים רבים המתייחסים הן לרכישת דירה והן למסלולי השקעה אחרים בנדל"ן, נשמע הערב את דביר דמרי, מנכ"ל קרתא השקעות, שיסכם עשר עצות פרקטיות כיצד לקחת את כל הידע והכלים המעשיים אותם קיבלנו בשבועיים האחרונים, ולבנות תוכנית פעולה שתקדם אותנו כלכלית בערוצים שונים של השקעות נדל"ן.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

השידור החוזר של כל הדרכות הכנס, כמו גם כל המתנות וההטבות למשתתפי הכנס, יהיו זמינים באתר הכנס עד יום שישי הקרוב, ב-12 בצהרים. מומלץ לנצל את ההזדמנות, לחזור על תכנים חשובים ולסכם נקודות מרכזיות בכתב כדי שכל שפע הידע הזה לא ילך לאיבוד.

בנוסף, נודה לכל מי שנרשם לכנס על מילוי משוב קצר. המשוב יישלח למשתתפי הכנס ויהיה זמין גם בדף הראשי שלו, ובין הממלאים תוגרל חופשה זוגית בטבריה.

להרשמה לשיחת הכוונה אישית ללא עלות לחצו כאן