צחי הלוי מגיע לראשונה ל'ארץ נהדרת' יחד עם בת זוגו לוסי אהריש

צחי הלוי ולוסי אהריש יככבו הערב בתכנית ארץ נהדרת של קשת 12. בשביל הלוי זאת הפעם הראשונה שדמותו תופיע בתכנית.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , ט"ז באייר תשפ"א

בני הזוג צחי הלוי ולוסי אהריש יופיעו הערב (רביעי) בתכנית 'ארץ נהדרת' שתשודר ב'קשת 12'. זאת תהיה הפעם הראשונה שהלוי מקבל חיקוי בתכנית.

השניים עוררו לאחרונה עניין רב, בין השאר בעקבות טקס "ברית מילה" שערכו לבנם לפני כחודש וחצי. חכ"ל אורן חזן תקף: "לא רוצה להרוס את החגיגה, אבל אני מזכיר התינוק לא יהודי וזו לא ברית מילה ובטח שלא בריתו של אברהם אבינו. בשבילי, ובשביל רבים בעם היהודי, זהו סיפור קשה ועצוב. ממש עצוב".

"אלו שמברכים, וסביר שיתקפו אותי, פשוט מפספסים את העיקר", הוסיף. "כי לצד כל הברכות צריך לומר את האמת והאמת אחת: הילד, ששם משפחתו אומנם 'הלוי' אך הוא הכי רחוק שיש מהלווים שעשו עבודת קודש בבית המקדש, נולד לאם ערבייה מוסלמית והוא מוסלמי לכל דבר ועניין שיגדל לחיים של קונפליקט זהות".

בנוסף, לפני כשבוע טענה אהריש בראיון למוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות כי פוטרה מערוץ רשת 13 בגלל שהיא מזוהה עם השמאל.

"למה העיפו אותי? זו לגמרי הייתה רוח המפקד. ההוראה הגיעה מהכי הכי למעלה. התקשורת נפטרת מעוד ועוד אנשים שמזוהים עם השמאל, או שמתנגדים בקול למנהיג. יום אחד אמרתי לצחי, אולי אני פשוט צריכה להשלים עם זה שזהו, התפקיד שלי בתקשורת המיינסטרימית נגמר״.

אהריש סיפרה כי העיתוי של הפיטורים היה אומלל, כלשונה. ״זה היה כמו לראות את החלום של החיים שלי מתנפץ לי מול העיניים. בדיוק חשבתי שהנה הכל הסתדר לי, התחתנתי, אני בהיריון, התוכנית שלי מצליחה, וכאילו חיכו לי בפינה. את מאושרת? טוב לך? יופי, עכשיו בואי וניקח לך את הכל״.

על ההתקרבות של נתניהו והליכוד למפלגות הערביות אמרה אהריש: ״תראו איזה יופי הפרשנים מהצד הימני מדברים עכשיו, 'הערבי אינו מקשה אחת'. אה, באמת, באמא שלכם? אנחנו כבר לא נוהרים כגוש רצחני אחד לקלפי? עכשיו נזכרתם שיש בינינו גם רופאים ומהנדסים? חבורה של צבועים כולכם.

״יש לי בוז כלפי הצביעות של הימין, אבל הכעס האמיתי שלי הוא כלפי השמאל. אני רותחת מעצבים על השמאל שחיכה לנתניהו שייתן לערבים תעודת כשרות. אתם חבורה של פחדנים ועלובים", הוסיפה.