4 בתים לקראת אכלוס, נפתחו בתים נוספים
4 בתים לקראת אכלוס, נפתחו בתים נוספים צילום: לב ההר יזמות

את פרויקט 'ארבע' בנריה סקרנו כאן בעבר. היה זה בסופו של שבוע מכירות מוצלח במהלכו נמכרו ארבעת בתי הפרויקט.

חברת לב ההר יזמות שבונה את הפרויקט הזה, יחד עם פרויקטים נוספים באלון מורה, איתמר ורחלים, הבינה שכדי לגאול את המגרשים השוממים בלב היישוב נריה, יש צורך בתכנון מוקפד ומותאם למשפחות היישוב.

לאור זאת נבנים בפרויקט בתים ענקיים בגודל של 187 מ"ר המשלבים חלל משפחה גדול, ריבוי חדרי שינה ושתי יחידות הורים- אחת עבורכם ואחת עבור הילדים שכבר התחתנו ומגיעים לבקר לשבת או סתם באמצע החיים.

אל המפרט העשיר והמושקע מצטרפת חצר נוחה, פרגולה ומיקום עם גישה קלה למרכז היישוב. כל אלה הובילו לכך שמחיר הבית יהיה יקר ביחס לסביבה והעמיד את החברה באתגר מכירה.

יונתן בית, מנכ"ל לב ההר, מספר: "הבנו שתכנון הבית ככה שיתאים למשפחות גדולות, עם ילדים גדולים, גורר באופן ישיר מחיר גבוה. היינו משוכנעים שהאיכות של היישוב נריה יחד עם המוצר המועלה שיצרנו, יאפשרו את מכירת הבתים בקלות ובמהירות"

נריה: בחכמה ייבנה בית לב ההר יזמות

לפרטים נוספים הבתים החדשים בנריה לחצו כאן

בניית הבתים בעיצומה, השלד כבר הושלם והפועלים עמלים על שלבי גמר מתקדמים. לאור ההצלחה בשיווק ובבניה, חתמה חברת לב ההר עם היישוב נריה על מגרשים נוספים וכעת יוצאים לשיווק עוד בתים.

יונתן ביתן מספר על התהליך שבוצע בדרך לתכנון הבתים הנוספים. "כחברה צעירה ודינאמית, אנחנו מחפשים כל העת דרכים להעלאת רמת השירות ולהציע ללקוחותינו מפרט עשיר יותר"

הוא מסביר על ההחלטה להפוך את הבתים בנריה לבתים חכמים עם מערכת לניהול תריסים, דוד, מזגן, תאורה ועוד בלחיצת כפתור, "בתהליך הבניה הכרנו עוד יותר לעומק את הלקוחות הרלוונטיים לנריה והבנו שיש שדרוגים שיתאימו את הבתים לאורח החיים. בית חכם זו מערכת שתעזור להורים לדאוג שהמזגן נכבה גם כשהילדים יושבים עד מאוחר, מאפשרת לכוון שעון שבת 30 שנים קדימה, לדאוג לחימום הבית מרחוק ועוד"

מדובר בפרויקט חכם ראשון מסוגו באזור ואין ספק שמדובר בחשיבה יצירתית שמשדרגת את איכות החיים למשפחות.

לפרטים נוספים הבתים החדשים בנריה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו