המרכז לפינוי דירה בישראל מפנה דירות שהיו סגורות הרבה זמן
המרכז לפינוי דירה בישראל מפנה דירות שהיו סגורות הרבה זמןצילום: המרכז לפינוי דירה בישראל

יש המון סיבות בגינן אנשים מחליטים להשאיר נכס סגור במשך שנים רבות, אבל כשמגיעים לשלב של פינוי כנראה שיש המון גורמים שמרגישים כי הגיעו מים עד נפש. זה יכול להיות השכנים, אבל זה יכול להיות גם אתם בדיוק כשהבניין נדרש לשיפוץ דחוף ואז כמו שאר השכנים צריכים גם אתכם.

מה עושים? מה קודם למה ואיך מפנים דירה שהייתה סגורה במשך שנים? האם קשה היה לפנות אותה בהיבט הרגשי או שאולי זה סוג של דחיינות אליה נקלעתם בעל כורחכם? יש לא מעט דברים שאתם לא מודעים להם אבל לנכס שסגור ולא מניב לכם רווחים וודאי שאין סיבה.

לצורך העניין אם הנכס שלכם נמצא בלב ליבה של עיר מרכזית או כל מקום מרכזי אחר לא יהיה חבל להמשיך ולשלם את המיסים הכבדים ולא ליהנות מפרות הנדל"ן?

בדיוק כאן המרכז לפינוי דירה בישראל מספק לכם את מלוא שירותי הפינוי באחריות ושקיפות מלאה- מגיעים, רואים את המקום, נותנים הצעת מחיר ולא מבזבזים לכם ולו דקה אחת. מבין כל השירותים אותם מציע המרכז הנה לכם שירותי פינוי פרודוקטיביים שיודעים ורוצים להביא אתכם למטרה אחת- יום אחד להגיע ולמצוא נכס שאיננו בר החמצה!

מהיום הנכס שלכם מניב רווחים ובמקרה הטוב יכול להימכר לטובי האנשים שמוכנים לשלם בהגינות – אבל בתנאי שהנכס שווה את זה! חושבים ששירות פינוי דירה הינו שירות יקר? נסו להתמודד לבד עם כל המשימות הקשות החל ממיון החפצים, ניקיון הנכס ושיפוצו- כל זאת מבלי לערב או להפריע את מנוחת הסביבה. הכול בשקט, ללא גזל של חניית השכנים, היום כל מה שאתם צריכים זה שירות פינוי שמבין את זה, מבטיח את זה ומקיים לא רק על הנייר אלא גם בחיים עצמם!

מה מפנים מתוך דירה שהייתה סגורה זמן רב?

כשמדברים על דירה שהייתה סגורה במשך שנים רבות אין כאן רק עניין של פינוי חפצים אלא התמודדות עם גומרים מזהמים וסיכון הסביבה- דבר שגם אותו לוקחים במרכז לפינוי בחשבון ומתמודדים כך שאף אחד מהעובדים לא ייפגע ואף אחד מכם הדיירים ייפגע אם תחליטו שמחר אתם עוברים לגור בנכס.

לעיתים דירה או נכס שהיו סגורים המון שנים עלולים להשאיר אתכם פעורי פה נוכח הנזק שנגרם בתוך הנכס בהעדרכם- מה זה יכול לעשות? מעבר לסיכון שאליו יכולים להיחשף אנשים הם לבטח לא ירצו לקנות נכס כזה בטח לא במחיר שתציעו להם.

רוצים להפוך את הנכס לאטרקטיבי ונכון מבחינת המחיר שהצעתם לקונה? השקעה בפרויקט של פינוי דירה שהייתה סגורה הינה השקעה שאת פירותיה תראו כבר בסוף המשימה והרבה אחריה.

לא, אתם לא באמת צריכים לעשות את זה לבד וכשמדברים אתכם על מוזנחת, דברים על קרדית האבק, לשלשת יונים במשטח הכביסה ועוד מזהמים כאלה ואחרים שיכולים בקלות לשבש את הבריאות שלכם ולהדביק את כל אשר הסביבה בתחלואה אחת גדולה.

המרכז לפינוי דירה בישראל – מתמודדים עבורכם עם דירת הנפטר

דירות ירושה הן הדירות הכי קשות להתמודדות וגם כאן עולה השאלה- תלוי למי? אם אתם משפחה שהחליטה לסגור את הנכס לתקופה כי לא יכולתם להתמודד עם הערך הסנטימנטלי והתכולה הרגישה זה מובן בהחלט! אבל כאן, בדיוק כאן המפנים של המרכז יודעים ויכולים להתמודד עם כל סנטים וסנטים של הנכס ולהתייחס בכבוד לכל חפץ שהושאר מאחור.

כאן, כאשר אתם בוחרים במרכז לפינוי דירות בישראל אתם בוחרים באנשים שמכבדים לא רק אתכם ואת הנכס אלא גם את התכולה שמספרת את הסיפור הכאוב- האובדן שלכם והסיבה שמסבירה מדוע הדירה הייתה סגורה כל כך הרבה זמן.

איך עושים פינוי דירה שהייתה סגורה הרבה מאוד זמן?

עבור המרכז לפינוי דירה בישראל כל פינוי דירה הוא פרויקט מורכב בפני עצמו, כאן אנחנו לוקחים את ההחלטה יחד אתכם ומתייחסים לכל פינוי ופינוי ברצינות רבה. יש מצבים בהם החפצים יהיו מפוזרים בכל מקום ויש מצבים בהם הדירה תהיה גדושה. כמו כן, יש מצבים בהם הדירה תהייה רוויות חפצים נוכח אגרנות כפייתית קשה- במצב הזה ישתנו לגמרי המטרות ויידרש טיפול מעמיק יותר אשר יאלץ את המפנים קודם לנבור באשפה, לפנות אותה על פי חוק ורק בסוף למצוא את הריהוט והחפצים האישיים – הכול בכדי שלא יעלם הזיכרון או החפצים החשובים והיקרים מהבית.

איזה דברים מפנים מדירה שהייתה סגורה המון זמן?

המרכז לפינוי דירות בישראל הינו מרכז מיומן שצלח אין ספור פינויים בעשור הנוכחי ומה שהיה שניים ושלושה לפניו. המרכז לפינוי מציג לא מעט משפחות שכבר אמרו תודה על הפינוי, הצליחו למכור את הנכס לכל המרבה במחיר, לגור בו או אפילו ליהנות משכירות גבוה עקב השכרתו לדיירים חדשים.

כן ההצלחה הזאת יכולה להיות גם מנת חלקכם, גם אתם יכולים להשאיר את המשימה הקשה של הפינוי לגורמים שלא רק מבינים עניין אלא פועלים בו זמנית עם הידיים, עם מיומנות של פינוי ועם מיומנות של הלב. הכול ברגישות רבה, יחס מלא והתאמה מרובה לפינוי עצמו, מגיעם לדירה, רואים את התכולה, סוגרים את כל הפרטים הקטנים ולא מבזבזים זמן!

המרכז לפינוי דירות בישראל עוזרים לכם להעצים דירה שהייתה סגורה במשך שנים, בסוף הפינוי אפילו אתם תופתעו כמה רווחים אפשר להניב מכך!

מתקשים לפנות את הנכס עקב הורה שנפטר או אדם יקר? יש דברים שחשוב לקחת אתכם וזה זיכרונות שלעיתים מאוגדים בדירה עמוסה לעייפה.

המרכז לפינוי דירה בישראל - אתכם גם בשעות הקשות ביותר, מפנים הכול מהכול ומסייעים לכם לעבור את משימת הפינוי על הצד הטוב ביותר.