הדרכים ההזויות להתקרר בקיץ

הקיץ בישראל לא פשוט לאף אחד, אבל יש גם דרכים יצירתיות במיוחד בשביל להילחם בחום

מתנאל ראט , ד' בתמוז תשפ"א

הדרכים ההזויות להתקרר בקיץ-ערוץ 7
המלחמה בחום
צילום: iStock

לא תמיד קל לחיות בישראל, ובמיוחד בימי הקיץ החמים. אז במקרה ואתם נאלצים לצאת מהחדר הממוזג לאוויר בחוץ, מוזמנים לנסות כמה שיטות הזויות במיוחד בשביל לנצח את הקיץ.

1. מזגן נייד בחולצה

המזגן הביתי כבר קיים למעלה ממאה שנה, אבל הבעיה העיקרית בקיץ מתחילה כשיוצאים מהמזגן החוצה, ובמיוחד בשביל מצבים כאלו פותח המזגן הנייד. ניתן ללבוש את המזגן בתוך גופיה ייעודית שלובשים מתחת לחולצה, והוא יכול לחמם או לקרר את הגוף במהירות. לאחר הטענה של כשעתיים, תוכלו ליהנות משעה וחצי של מיזוג אוויר, ועכשיו כל מה שנשאר זה לא לשכוח את המזגן בחולצה כששמים אותו בכביסה.

2. להסתובב עם קרח ברחוב

אם אין לכם תקציב למזגן נייד, תוכלו תמיד להסתובב עם גושי קרח במקום. בווסט הקרח תוכלו להכניס קוביות קרח ולקרר את עצמכם במהלך היום, עד שהווסט שלכם יהפוך למים.

3. שמשייה אוטומטית

אם אתם לא מצליחים לקרר את עצמכם, אפשר תמיד לנסות לברוח מהשמש. מדובר בשמשייה שיכולה לעקוב אחריכם על גבי רחפן כך שכמעט ולא תרגישו איך הצל עוקב אחריכם לכל מקום שאתם הולכים.

4. כשהמזגן הרגיל לא מספיק

המזגן ברכב לא תמיד עושה את העבודה, במיוחד אם אתם יושבים דווקא מאחורה. אבל יש מי שכבר הצליח למצוא את הפתרון המתאים לבעיה ובעזרת שיטה יצירתית במיוחד הכניס את המזגן שיצליח לקרר את הרכב גם בקיץ הישראלי.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!