לא תמיד קל לאכול עשב
לא תמיד קל לאכול עשב צילום: iStock

אצלנו בארץ אנחנו רגילים למצוא נמלים או חתולים ליד הבית, אבל יש מקומות שכבר התרגלו לפילים שמתפרצים לתוך המטבח. משפחה בתאילנד נדהמה לגלות פיל רעב שהתפרץ לתוך המטבח שלהם בשביל לנשנש משהו באמצע הלילה.

הכל התחיל כאשר רעשים מוזרים מכיוון המטבח העירו את בני המשפחה בשעת לילה מאוחרת. כאשר הלכו לבדוק את מקור הרעש גילו כי מדובר בפיל אסייתי שהצליח לשבור את קיר הבית ולהיכנס לתוך המטבח. בני המשפחה שלא ידעו מה לעשות פשוט צילמו את הפיל בסרטון שהתפרסם במהירות ברשתות החברתיות. למזלם, אחרי מספר דקות בהן הם נופפו לפיל שייצא, הפיל הסכים להתפנות מהמקום.

בראיון שנתנו בני המשפחה לרשת CNN הם סיפרו כי החור בקיר המטבח נוצר כבר בחודש שעבר כאשר פיל אחר התנגש בבית, והם לא הספיקו לתקן אותו מאז. הפיל שהתפרץ למטבח חיפש ככל הנראה אוכל, אך המטבח היה ריק מאז הפעם הקודמת בה הפיל התנגש בקיר.

בסרטון ניתן לראות כיצד הפיל מחטט בתוך כלי המטבח עם החדק שלו אך לבסוף לא מוצא אוכל. בני המשפחה מספרים כי הם גרים ליד שמורת טבע ושהם כבר התרגלו לפילים שקופצים מדי פעם לביקור כשהם מריחים אוכל.

גם בסין מתמודדים לאחרונה עם פילים משוטטים כאשר עדר של פילים יצא משמורת טבע והתחיל לצעוד לכיוון הערים. הפילים הרסו שדות תירס וזללו מחסני מזון, כאשר בינתיים התושבים קיבלו הוראה להתפנות מבתיהם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!