אותיות וילדים
אותיות וילדים צילום: סיגל קרימולובסקי

ט"ו באב מביא איתו סיפורי שידוך רבים ומגוונים. כך גם הסיפור המדהים על השידוך בין מגזין אותיות, שאנחנו ההורים גדלנו עליו, ומגזין ילדים, שהדור החדש נולד אליו.

מהרגע הראשון הבינו במערכת כי כדי שה'שידוך' יצליח, יש לשמר את האיכויות הקיימות ולהוסיף רוח חדשה וצעירה.

להצטרפות למנוי לאותיות וילדים לחצו כאן

משפחות רבות מצאו ב'אותיות וילדים' תוכן איכותי, ערכי, מרתק ובעל ערך מוסף לילדים. מאז ועד היום, 'אותיות וילדים' הוא מגזין הילדים והנוער הפופולרי ביותר לציבור הדתי על כל גווניו, ובעל מספר המנויים הגדול ביותר בישראל.

"בעקבות סקרים רבים בקרב המנויים, שיתוף הקוראים הצעירים בתכנים וגיוס כותבים איכותיים נוספים", אומרים במערכת, "רצינו מאוד להביא את כל הטוב הזה לכמה שיותר משפחות". אמרו – ועשו. נדיר למצוא היום מדיה המאגדת בתוכה מגוון רחב כל כך של משפחות. כולם מצאו ב'אותיות וילדים' את האיכות והזהות שאותה הם רוצים כל כך להנחיל לילדים.

אחת לשבועיים המגזין יוצא לאור עם 84 עמודי צבע איכותיים ומרתקים. בין שלל הכותבים הקבועים ניתן לפגוש את: חיים ולדר, נתנאל ובת אל אפשטיין, אתי אלבוים, אבישי שטרית, יהונתן רוזנהק, טוביה רוזנפלד, עדי דוד, חיים אקשטיין, מושיק גולסט, אלחנן בן אורי ועוד.

צפו-כוכבי אותיות וילדים נחשפים

בין דפי המגזין תמצאו כתבות, מדורים, סיפורים בהמשכים, מדורי קומיקס, חידונים ועוד הפתעות רבות. לאחרונה מצורף למגזין באופן קבוע מוסף פופולרי לנוער המתאים לגילאי 12–18. המוסף מתאים לקוראי 'אותיות וילדים' שהתבגרו ועדיין רוצים תוכן איכותי ומעניין.

היום, בעיצומו של החופש הגדול, אנחנו יוצאים במבצע היכרות מיוחד! 5 שקלים לחודש הראשון וגם מתנת הצטרפות שווה לכל מצטרף (ערסל\סקייטבורד\ספר) וגם כניסה להגרלה על טיסה בשמי הארץ!

מי שיצטרף החודש למגזין יוכל ליהנות מהמבצע המיוחד הזה, שכל כולו הוא בשבילכם!

להצטרפות למנוי לאותיות וילדים לחצו כאן

 

השערים של אותיות וילדים
צילום: אותיות וילדים

עורכות המגזין מספרות: "אותיות וילדים הוא מגזין מושקע, מרתק, מסקרן, ובעיקר חינוכי וערכי. המטרה שלנו היא לפתח אצל הילדים בדור שלנו את אהבת הקריאה, הסקרנות הטבעית והרחבת האופקים, ויחד עם זאת לחבר אותם לעולם הערכים שלנו, של תורה ודרך ארץ, מחויבות לעם ישראל ונתינה לזולת, בחיבור עמוק לארץ שלנו ולמדינת ישראל".

עוד באותו נושא:

על החשיבות של יצירת תוכן מעניין בימים אלו הן אומרות, "בימים שהילדים נמצאים במסכים ללא הפסקה, אנחנו עושים הכול על מנת לעודד קריאה וכתיבה אצל הילדים. בקרוב נצא בתחרות כתיבה, עם סופרים שילוו את התחרות כשופטים. בכל גיליון ניתן את הבמה לדברים שהילדים כתבו. בתור הורים לילדים זה חשוב לנו באופן אישי, חשוב לנו לספק תוכן ברמה הכי מגוונת, שכל ילד בכל גיל יוכל להתחבר אליו. לתת מקום לנושאים שונים. למשל, לאחרונה פרסמנו כתבה מרכזית על ילדה עם אוטיזם – איך זה נראה מהצד שלה, וקלינאית תקשורת שהסבירה ברמה המקצועית איך הילדים יכולים להתחבר אחד לשני. עד היום אירחנו במגזין את: חני ליפשיץ, משה קלוגהפט, הרב ליאור אנגלמן, מיכל פרץ, שי אברהמסון החזן הצבאי הראשי, ועוד רבים וטובים".

"לראות אתכם קוראים את המגזין, הופכים אותו מצד לצד, צוחקים ונהנים – זה הכיף שלנו" אומר אביחי בוארון, מו"ל המגזין.

"מגזין 'אותיות וילדים' הוא לא עוד מגזין – זהו מוסד חינוכי־תרבותי מבית מדרשה של הציונות הדתית, הפונה למגזרים שונים בישראל ומבקש להגיש להם את הערכים הישראליים שבהם כולנו מאמינים, ערכים של חסד ועזרה לזולת, לקיחת אחריות ומעורבות חברתית, אהבת הארץ, זהות יהודית, ערכים של תורה עם דרך ארץ".

בוארון מספר על המחוייבות של אנשי אותיות וילדים למהפכת הקריאה, "אנחנו מחויבים לעשרות אלפי הילדים שקוראים מדי שבוע את המגזין, ונעשה הכול כדי להמשיך לספק להם חוויית קריאה מרתקת ומגזין איכותי, מעניין, ייחודי וערכי כל כך. לפני כשנתיים הכרזנו ב'אותיות וילדים' על מהפכת הקריאה! מאז אלפי משפחות הצטרפו למהפכה. הקריאה נולדה מהצורך החשוב והערכי שכולנו כהורים חווים נוכח השעות הרבות שבהן ילדינו מרותקים למסכים. המסכים מחליפים פעילות גופנית, תקשורת בין־אישית ומעורבות בחברה. מחקרים רבים מראים כי קריאה מביאה איתה הצלחה בלימודים ומשפרת את תפקודי המוח".

"מערכת 'אותיות וילדים' חרתה על דגלה מחויבות להעניק לילדיכם חוויית קריאה אחרת. מגזין ערכי ומרתק המותאם לילד ולתחומי העניין שלו – הכול כדי לעודד קריאה חווייתית", מסכם אביחי בוארון.

להצטרפות למנוי לאותיות וילדים לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו