ד"ר שרון אלרעי פרייס
ד"ר שרון אלרעי פרייסצילום: Yonatan Sindel/Flash90

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ׳ נחמן אש, מגנה את המתקפות נגד ראש שירותי בריאות הציבור ד"ר שרון אלרעי פרייס:

אש אמר: "אני מגנה בתוקף את המתקפות האישיות וסרות הטעם כנגד ד"ר שרון אלרעי פרייס. ד"ר פרייס עושה את עבודתה במסירות, במקצועיות ובענייניות, לאורך חודשים ארוכים, יום יום מסביב לשעון. הניסיון להטיל דופי בפעילותה אינו ראוי ואינו מקובל.

''ד"ר פרייס בעלת תפקיד קריטי במערכת הבריאות בכלל, ובטיפול במגפת הקורונה בפרט, עושה את תפקידה באחריות ובשיקול דעת, תוך ראיית מכלול השיקולים והאתגרים הלאומיים שבהתמודדות עם הקורונה, בדגש על בריאות הציבור, עליו היא מופקדת. כך אנו פועלים, במסירות ובמקצועיות, וכך נמשיך לעשות", הדגיש פרופ' אש.

בכירים בקבינט הקורונה מתחו ביקורת חריפה נגד ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי פרייס. הבכירים טענו כי בעוד שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון "מגיעה תמיד עם הנתונים הרלוונטים, שרון מתחמקת. היא רק זורעת היסטריה, אבל אין נתונים שיבססו אותה".

על פי הדיווח בחדשות 13, הבכירים האשימו כי אלרעי פרייס "מתנהגת כמו משוגעת, מטורללת, היא צורחת ולא נותנת לאף אחד לדבר אבל לא מספקת תשובות ונתונים. כאשר מעמידים אותה מול המספרים היא מגמגמת, ולא באמת מספקת אותם".

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה: "אנשי משרד הבריאות ובראשם ד"ר אלרעי פרייס, פועלים יומם וליל להגן על בריאות הציבור. לעומתם, יש מי שמכנה את עצמו 'גורמים בכירים בקבינט', אשר עיקר עיסוקו הוא הכפשות ומרדף אחר פייק כותרות".

בהמשך התגובה מסרו ממשרד הבריאות כי "לא צריך להיות חוקר תקשורת כדי להבין מי הם אותם 'גורמים בכירים בקבינט'. מצער שיש מי שמבקש לנהוג בפופוליזם בעבור הון פוליטי אישי, על חשבון המאבק הלאומי בקורונה".