דירת יוקרה. אילוסטרציה
דירת יוקרה. אילוסטרציה צילום: PIXABAY

למצוא את בית החלומות

כולנו חולמים על בית החלומות שלנו, שיהיה מרווח, מול נוף עוצר נשימה, ובעל מפרט יוקרתי ומרשים. אז לאחר תקופה של מגורים עם ההורים, או בשכירות, חיסכון שנצבר עם השנים ועזרה פיננסית של ההורים, זה הזמן להשתדרג ולחפש נכסים יוקרתיים למכירה.

כשמחפשים דירות יוקרה למכירה, כדאי להתחשב במספר פרמטרים ומאפיינים עיקריים של הרוכשים, בכדי לבצע את ההתאמה המושלמת. גיל, סטאטוס משפחתי ובחירת אזור מגורים, ישפיעו רבות על סוג הנכס המבוקש – דירות או בתי יוקרה למכירה, ועל הפרמטר העיקרי- המחיר המבוקש.

בתי יוקרה בקיסריה

בין הערים היוקרתיות בישראל, המושכת אליה קהל ישראלי מגוון, נמצאת העיר קיסריה. אם זה בגלל מועדוני הגולף הפופולאריים או המגורים ליד קו החוף המרהיב במדינה, אם אתם מחפשים וילות יוקרה למכירה, אין ספק שקיסריה תהיה עבורכם הבחירה הראשונה.

מלבד מועדוני הגוף וחוף הים האטרקטיבי, בתים למכירה בקיסריה זוכים לפופולאריות גוברת והולכת גם בגלל תשתיות התחבורה המפותחות, המאפשרות נגישות יעילה ומהירה לכל מקום בארץ, כמו גם הסביבה השקטה והאנשים האיכותיים, המאפשרת איכות חיים עשירה ומפנקת.

להרגיש על גג העולם

עם התפתחות שיטת הבנייה לגובה, זכו דירות הפנטהאוז הגבוהות ובעלות מרפסת הגג העצומה, לביקוש רב בקרב צעירים ומשקיעים תושבי חוץ. האוויר הפתוח, הנוף המרהיב המתפרש לכל עבר, הביאו את הפנטהאוז למוצר מבוקש ביותר, המצריך חיפוש ואיתור מקצועי, על פי הפרמטרים המבוקשים, על ידי אנשי מקצוע מומחים ומקצועיים.

כשאתם מחפשים פנטהאוז למכירה, חשוב לדעת כי לא כל דירה בקומה אחרונה ובעל מרפסת רחבה, נחשבת לפנטהאוז. בשונה מדירת גג, פנטהאוז ייחשב ככזה כשהוא בדרך כלל בעל שטח יותר גדול מהדירות שמתחתיו והוא שוכן על גג הבניין עצמו, ללא גרם מדרגות המוביל לגג.

תיווך דירות יוקרה למכירה

בשונה מתהליך קנייה או מכירה של דירות סטנדרטיות בישראל, כשמדובר בתיווך בתי יוקרה למכירה ודירות יוקרה בסכומי עסקה נכבדים, על התהליך להיות מבוצע במקצועיות רבה, תוך ליווי צמוד ובעלי מקצוע מומחים בתחומם. לכן, מומלץ להיעזר בתיווך מקצועי, מנוסה ומיומן, אשר ליווה והוציא לפועל עסקאות דומות בארץ ובעולם.

סותביס נדל"ן הינה רשת תיווך בינלאומית, אשר מקפידה על הפרטים הקטנים ביותר בכל הקשור לתיווך נכסי יוקרה – מליווי אישי של הלקוח ועד שלל אנשי מקצוע, כל הדרך עד לסגירת עסקה מוצלחת. היות ורכישת דירות יוקרה בישראל מבוצעת לא אחת על ידי משקיעים ותושבי חוץ, החשיפה לשווקים בין לאומיים, באמצעות הניסיון והאמצעים הדיגיטליים המתקדמים ביותר, תביא להגדלת התשואה הפוטנציאלית של הנכס.

בקרו באתר הבית: סותבי'ס נדל"ן תיווך יוקרה