נופש לנשות החיילים
נופש לנשות החייליםצילום: יעל בוחבוט

נופש מושקע במיוחד לנשות חיילים וקצינים שארגנה עמותת צל"ש בשיתוף מדרשת נצרים התקיים השבוע (שני-שלישי) במבנה המדרשה ביישוב בני נצרים.

נשות החיילים הגיעו עם ילדיהן ליומיים של "מילוי מצברים". במהלך הימים האלה הן השתתפו בסדנאות, שיעורים, שחו בבריכה ונהנו מאירוח ברמה גבוהה.

נופש הנשים התבצע במסגרת פרויקט "אשת חיל" שמפעילה עמותת צל"ש. "פרויקט 'אשת חיל' של צל"ש קם בזכות זוג אחד שפנה אלינו לצל"ש וביקש שנקים תוכנית לטובת מאות חיילים וקצינים נשואים בצבא", סיפר יו"ר העמותה הרב פרץ איינהורן.

"יש לנו זכות להיות שותפים עם מאות משפחות שמוסרות את הנפש ימים ולילות לטובת עם ישראל ומדינת ישראל, והפעם, בשיתוף מדרשת נצרים החלטנו לפנק אותם, ככה לפני שהילדים חוזרים למסגרות", הוסיף.

"יש לנו רצון להפוך את 300 הזוגות שקשורים אלינו, לקהילה שמתחזקת ביחד לאורך כל התפקידים והמשימות והמבצעים של הבעלים שבצבא וחוזרים הביתה רק מעט מאוד", ציין. "אנחנו מקווים ומתפללים שהקהילה הזאת רק תלך ותגדל ועוד ועוד נשים יראו שזה לא רק אפשרי להתחתן ולהקים בית של שליחות, אדרבה, השליחות מעצימה, מרוממת וגורמת לבניית בתים עוצמתיים יותר ומלאי כוחות חיים בריאים ושמחים גם לאישה וגם לילדים שתומכים ומחזקים את אבא מהעורף להמשיך לפעול בשליחותו שבחזית בכל הכוחות".