ישראל זעירא
ישראל זעירא צילום: באדיבות המצולם

בשעה ששוק הנדל"ן נהנה מפריחה חסרת תקדים שלפי כל התחזיות צפויה אף להתעצם משמעותית בשנה הקרובה, מבינים משקיעים רבים כי עליהם לפנות לאפיקי השקעה נדל"ניים.

עם זאת, רובם נרתעים מכך, בעיקר של הרקורד המפוקפק שצברו לעצמן קרנות הסיכון בשנים האחרונות. בדיוק בנקודה זו נכנס לתמונה המודל הייחודי של "באמונה", המאפשר להתגבר על המכשול המרכזי של מי שמעוניינים להצטרף לחגיגה של שוק הנדל"ן, בלי ליטול סיכונים משמעותיים.

חברת "באמונה", חברת הנדל"ן שייסד ושבראשה עומד ישראל זעירא, צברה במהלך 25 השנים האחרונות מוניטין של יציבות ואמינות בתחום יזמות הנדל"ן וארגון קבוצות רכישה. בימים אלה קיבלה החברה החלטה אסטרטגית להתרחב בתחום הייזום והשקעות הנדל"ן, והחלה לתכנן ולשווק באמצעות חברת הבת "משקיעים באמונה" פרויקטים נוספים, בין היתר בירושלים ודרום הארץ.

מודל ההשקעה של "משקיעים באמונה", אותו ניתן לכנות בפשטות גם "רק סיכוי ללא סיכון", פונה למשקיע הפשוט. בתמורה להלוואה של כמה מאות אלפי שקלים, יקבל המשקיע ריבית מובטחת בדמות תשואה שנתית שאינה מותנית בהתקדמות הפרויקט ושיווקו.

לפרטים ולהצטרפות למשקיעים באמונה לחצו כאן

אך גולת הכותרת מבחינת המשקיע טמונה במנגנון הביטחון הכפול שמעניקה החברה על-מנת להבטיח את החזר הלוואה, מנגנון אשר נשען על שתי בטוחות משמעותיות: גם שעבוד שני על הקרקע עליו עתיד לקום הפרויקט (יחד עם הבנק המלווה אותו) – כך שאפילו אם הפרויקט נכשל לגמרי נותר המשקיע עם זכויות על נכס מוחשי בדמות הקרקע; וגם רשת בטחון של חברת האם שמעניקה ערבות לכל אחד מהפרויקטים שיושקו במסלול.

המהלך של קבוצת "באמונה" נחשב למהלך ייחודי ופורץ בדרך בתחום השקעות נדל"ן, והוא תולדה של מחקר ארוך ומקיף שערכה החברה במהלך השנים האחרונות שהתמקד בעיקר בצורכי המשקיעים בנדל"ן, והדרך להבטיח להם תשואה קרובה לוודאית בעבור השקעתם.

ב"משקיעים באמונה" השכילו להבין כי על-מנת לצרף משקיעים לפרויקטים הרבים שמתכננת הקבוצה, עליהם להעניק למשקיעים הפוטנציאלים אפשרות להנות מהשגשוג שחווה שחוק הנדל"ן בשנה האחרונה, חרף ואולי אף כתוצאה ממשבר הקורונה, אך עם כמה שפחות חשיפת המשקיעים לסיכונים.

התפיסה הרווחת גורסת כי משקיעי נדל"ן נותרים במקרים רבים חשופים בצריח, בעיקר לאור מספר קרנות השקעה בנדל"ן שחוו מפלות בשנה האחרונה, חלקן בשל רשלנות של מנהלי הקרנות וחלקן בשל חשדות למעשים פליליים של ממש.

לכן, ב"משקיעים באמונה" הבינו כי עליהם לייצר מסלול להשקעה סולידית, כזו שלא מיועדת למי שחי על הקצה, אלא בעיקר למי שמבינים כי נסיקתו של שוק הנדל"ן הצפויה להימשך גם בשנים הקרובות מהווה הזדמנות פז לקבל תשואה נכבדת על כספם, מבלי ליטול על עצמם סיכון גדול.

בניגוד להשקעות שביצעו קרנות נדל"ן אחרות, ב"משקיעים באמונה" מעניקים כאמור מנגנון בטחון כפול ומשמעותי, אולם לא פחות חשוב מכך – מאפשרים להשקיע בפרויקטים של הקבוצה, שלא כמו בקרנות סיכון שלוקחות את הכסף ומשקיעות אותו בפרויקט עלומים, חלקם אף מעבר לים, של גופים אחרים. במצב דברים זה, בעל האינטרס המרכזי ביותר שהפרויקט יצליח היא קבוצת "באמונה" עצמה הנוטלת על עצמה את מירב הסיכון, מה שעתיד לייצר ודאות וביטחון גם עבור המשקיעים.

"משקיעים באמונה" יצאה לדרך לפני כחודש, וזכתה כבר למאות פניות של משקיעים פוטנציאלים שביקשו לברר פרטים ולהשקיע בפרויקטים שמתכננת החברה להוציא לדרך בעתיד הקרוב.

לפרטים ולהצטרפות למשקיעים באמונה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו