שואב אבק
שואב אבקצילום: FREEPIK

רוצים לבצע ניקוי שטיחים באופן עצמאי? תמיד מומלץ להזמין חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום.

אך אם מסיבה כזאת או אחרת תחליטו לבצע את הפעולה לבד, מוטב להיות מאוד זהירים. יש כל מיני טעויות קטנות שעלולות לשבש את המצב כולו ולהרוס את השטיח.

לשמחתכם עוד לפני שאתם מתחילים לנקות, אנו נסביר לכם מהן הטעויות האלה. אחרי שתלמדו מה לא כדאי לעשות, תוכלו לדעת רק מה נכון לעשות באמצעות הניסיון של חברת אלופי הניקיון.

בואו להכיר את חברת מאסטר קלין, מומחים בניקוי שטיחים בכל הארץ!

משהו נשפך על השטיח? מיד תבצעו ניקוי שטיחים

אחת מהטעויות הכי נפוצות היא לא לנקות את הכתמים מיד עם היווצרותם. אם לא תנקו את הכתמים מיד, הם עלולים להפוך להיות מאוד עיקשים עם הזמן. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו להתמודד עם כתם שלא יורד.

ברגע שתטפלו בכתמים על המקום תוכלו להסיר אותם במהירות רבה. פתאום תבינו עד כמה הטעות הזאת עלולה להיות טעות שתהרוס את השטיח כולו.

רוצים להתחיל לנקות? קודם כל שואבים

עוד טעות שלא מעט אנשים לא מודעים אליה היא החשיבות של השאיבה. בעת ניקוי שטיחים חובה לשאוב את השטיח בצורה יסודית טרם ביצוע הניקוי עצמו. הסיבה לכך היא שבזמן השאיבה ניתן להעלים כל מיני לכלוכים שעלולים להסב נזק.

אם לא תבצעו את השאיבה, הלכלוכים הללו עשויים להפוך להיות משמעותיים. אז למה שלא תקדימו תרופה למכה מראש? כל מה שנדרש מכם לעשות זה להקדיש כמה דקות לטובת השאיבה של השטיח באופן יסודי.

פעם ראשונה שלכם? אל תהיו פזיזים

אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מבצעים ניקוי שטיחים, כדאי לכם לא להיות פזיזים. אומנם תרצו לסיים את המשימה במהירות, אך לעיתים החיפזון הוא מן השטן. תנסו להבין בדיוק שאתם עושים את כל הפעולות בצורה נכונה ומדויקת.

אפילו כדאי לכם להתחיל את הניקוי של השטיח מאזור נסתר מהעין. כך תוכלו לוודא כי אינכם עושים טעויות שעלות להיות קריטיות. לא תרצו לגלות את הטעויות כאשר הן גלויות לעיניי כל מי שיגיע אליכם לבית. מה שגם השטיחים הללו עשויים להיות מאוד יקרים. לא תרצו להגיע למצב שבו תצטרכו לרכוש שטיח חדש לבית.

מזמינים חברת ניקוי שטיחים? לא חוסכים בעלויות

אם מסיבה כזאת או אחרת החלטתם להזמין חברה המתמחה בניקוי של שטיחים – אל תחסכו. לא מעט אנשים מחפשים את החברה שמציעה את המחירים הכי זולים. מבחינתכם מחיר זול הוא אקסטרה בלבד, הכי חשוב איכות ומקצועיות העבודה. \הרי כמו שכבר הבנתם מספיקה טעות אחת קטנה שתצטרכו לשלם עליה ביוקר. לא תרצו שדווקא חברת הניקיון תבצע את הטעות הזאת. יש לכם את כל הזמן שבעולם לבחור את חברת הניקיון שתבצע את הניקוי לשביעות רצונכם.