איתמר בן גביר
איתמר בן גביר צילום: יצחק קלמן

ח"כ איתמר בן גביר (מפלגת הציונות הדתית) פונה בליל שבת לבית החולים הדסה שבירושלים, בעקבות הידרדרות במצבו.

בן גביר עדכן הערב בטוויטר "בעקבות החרפת התסמינים, אושפזתי היום בהדסה עין כרם לצורך בדיקות והשגחה. אני מודה לצוות הרפואי על הטיפול המסור, ולעם ישראל על התפילות ואיחולי רפואה שלמה".

בשיחה עם ערוץ 7 הוסיף בן גביר כי הוא קורא לממשלת ישראל להגדיל את מספר התקנים במחלקות הקורונה, "הצדיקים הנפלאים האלה שעושים עבודת קודש לא יכולים חלק את עצמם", אמר.

בן גביר נעדר במהלך השבוע מחתונת בתו של ד"ר מיכאל בן ארי משום שחש ברע, ולאחר מכן אובחן כחיובי לנגיף. "לפני זמן קצר קיבלתי תשובה שאני חיובי לנגיף הקורונה", כתב בחשבון הטוויטר שלו. "הבוקר נשאלתי מדוע הלכתי להיבדק, ועניתי שחובתנו היא לשמור על בריאות הסובבים אותנו. אם יש לכם ספק, אין ספק. לכו להתחסן ולהיבדק - זה מציל חיים", הוסיף.

במהלך השבוע פונה גם ח"כ גלעד קריב, יו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט, לבית החולים עקב החרפה בתסמיני הקורונה ובהיוועצות עם רופא הכנסת. קריב אושפז בבית החולים שיבא שבתל השומר ושוחרר לקראת סוף השבוע.

במהלך השבועיים האחרונים נדבקו חמישה חברי כנסת שונים - גלעד קריב ממפלגת העבודה, יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר מסיעת הציונות הדתית, עופר כסיף מהרשימה המשותפת, שמחה רוטמן מהציונות הדתית וענבר בזק מיש עתיד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו