קלמן ליבסקינד
קלמן ליבסקינדצילום: Yonatan Sindel/Flash90

העיתונאי קלמן ליבסקינד אמר היום (ראשון) בתכניתו 'קלמן ליברמן' ברשת ב' כי הפוסט בו בישרה השרה מרב מיכאלי על הולדת בנה העציב אותו.

לדבריו, "קראתי את הפוסט שלה בצאת השבת. כשראיתי את הכותרת שמחתי בשמחתם. כל מי שמביא ילד לעולם זה משמח. כשקראתי את הפוסט התעצבתי מאוד".

ליבסקינד הסביר: "הייתי עצוב למקרא הפוסט הזה כי מרב מיכאלי, בכל הפוסט הזה, אם אני אהיה עדין אני אגיד לא כותבת שהיא רצתה את התינוק הזה ואם אני אהיה פחות עדין היא כמעט אמרה שהיא לא רוצה או לא רצתה אותו".

"היא כותבת שם בפוסט הזה 'ליאור אמר לי בואי נעשה ילד' והיא חשבה שזאת בדיחה", ציין. "ואז היא אומרת 'ידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים אבל ככל שעבר זמן הבנתי כמה הוא רוצה את זה'. זה הכל הוא. אין בפוסט הזה מילה על הרצון שלה".

"כאבא לילדים וכמי שחושב שילדים זה שמחה באמת ותרומה לעולם, היה לי עצוב לקרוא את זה. אני מקווה בשביל אורי שהפוסט הזה יעלם עד שהוא ילמד לקרוא", כך העיתונאי קלמן ליבסקינד.

כפי שפורסם, שרת התחבורה מרב מיכאלי הודיעה אתמול (מוצאי שבת) כי טיסתה לארצות הברית בניגוד להמלצות הממשלה נועדה לרגל הולדתו של אורי, בנה המשותף עם בן זוגה ליאור שליין, שנולד בעזרת פונדקאית.

מיכאלי גם חשפה שניסתה להביא תינוק בטיפולי פוריות אך בסופו של דבר בחרה להביא תינוק לעולם בפונדקאות.

אמש כתבה בפייסבוק כי "בפעם הראשונה שליאור אמר לי בואי נעשה ילד, הייתי בטוחה שזה פאנץ'. אחרי הכול הוא סאטיריקן, ומדובר בי, וידוע שאין לי כוונה לעשות ילדים. כשהוא המשיך, חשבתי שהוא אומר את זה כי זאת דרך מקובלת בתרבות שלנו להגיד 'אני אוהב אותך'. הרבה מאוד זמן חשבתי שזה יעבור. כי בעיניי, החיים שלנו באמת היו ממש נהדרים כמו שהם. אבל ככל שעבר הזמן הבנתי עד כמה הוא רוצה את זה. הסתכלתי עליו, ואהבתי אותו. ובחרתי לחיות איתו ובחרתי ללכת איתו למסע הזה".

"זה היה מסע של הרבה ניסיונות. אני שמחה שעברתי את המסע הזה, אני יודעת עכשיו על עצמי מה זה אומר ובמה זה כרוך ומה צריך לעבוד אחרת במערכת הזאת של טיפולי פוריות, אבל על זה נדבר ביום אחר. היה לנו מזל מדהים לפגוש את קלסי, בחורה אמריקנית מהממת, שרצתה לעזור למי שנמצאות במצב שלנו וגם לעזור בפרנסת המשפחה המקסימה שלה. בזכותה, אתמול נולד אורי.

"הוא לא משנה שום דבר ממה שאני חושבת על אי השוויון שהופך את האמהות לעול על נשים, הוא לא משנה את דעתי לגבי העובדה שאת אשה מושלמת גם בלי להיות אמא. הוא הילד שלי ושל ליאור. אנחנו כל כך שמחים בו, ומאושרות להיות ההורים שלו. זה סיפור אהבה. עכשיו זה סיפור אהבה של שלושה".