פעילות בכל הארץ
פעילות בכל הארץ צילום: קול רנה

עמותת 'קול רנה' לזכרה של רנה שנרב הי"ד מגיבה לקמפיין המכפיש את הגרעין התורני בעיר לוד בכלל ואת משפחת שנרב בפרט. "עלו עלינו".

כזכור, במסגרת קמפיין ההכפשה לגרעינים התורניים, החלו לטעון אתמול (ראשון) המכפישים נגד הרב איתן שנרב, אביה של רנה שנרב הי"ד. מדובר במספר אנשים שעוסקים בשבועות האחרונים בהכפשת הגרעינים התורניים כאילו הם גוזלים את הדיור הציבורי ושלל תקציבים אחרים.

במסגרת פעילות זו, אחת מהמטרות הראשונות הוא לא אחר מהאב השכול הרב איתן שנרב, ממקימי הגרעין התורני בעיר לוד. מנהלי הקמפיין טענו כי הרב שנרב מחזיק מחסנים לא חוקיים על שטח שהשתלט עליו באופן לא חוקי.

אלא, ש"המחסנים" עליהם רועמים אנשי הקמפיין, אינם מחוברים לביתו של הרב שנרב ואינם מיועדים עבורו. מדובר במחסנים לבגדים וציוד יד שניה עבור משפחות מעוטות יכולת.

"עלו עלינו", נגיבו בעמותת 'קול רנה'. "משפחת שנרב בעיר לוד הקימה חנות יד שניה למעוטי יכולת מחוץ לבית שלהם! (כמובן בהקצאת ראש העיר, אבל מה זה משנה?) אז כן, פעילות החסד של משפחת שנרב בעיר לוד התעצמה לרחבי כל הארץ מאז הרצח של ביתם רנה הי"ד, וכעת מופעלות חנויות יד שניה לא רק בלוד, אלא ב-15 ערים ברחבי הארץ, יחד עם עוד מיזמי חסד נוספים. מזמינים את כל הציבור להצטרף לפעילות החשובה ולהרבות חסד וטוב".

לסיוע לעמותת קול רינה לחצו כאן