אוהד טל
אוהד טל צילום: מירי צחי

המועצה העולמית של תנועת בני עקיבא התכנסה אמש לסיכום שנה, להרמת כוסית לקראת השנה החדשה וכדי לערוך מספר שינויים בהרכב המועצה, לאור בחירתו של גאל גרינוולד לסגן יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית.

גרינוולד שימש בשנים האחרונות יו"ר עמית של תנועת בני עקיבא העולמית ועל רקע כניסתו הרשמית לתפקידו בהסתדרות הציונית נבחר מייקל סילבר לשמש יו"ר עמית לצידו של דב מאייר היו"ר המכהן.

בנוסף, בחרו חברי המועצה בגברת יוהנה ארביב כנציגת אירופה וחברה במועצה. יוהנה ילידת רומא שימשה יו"ר חבר הנאמנים של קרן היסוד. היא משמשת בחבר הנאמנים של הסוכנות היהודית, היתה יו"ר ומנכ''לית קרן ירושלים ועוד.

מזכ"ל תנועת בני עקיבא העולמית אוהד טל אמר, "ראשית אנחנו מבקשים להודות לגאל על תרומתו ועשייתו ארוכת השנים למען התנועה וערכיה ובטוחים כי גם מתוך תפקידו בהסתדרות הציוניות נמשיך בשיתופי הפעולה".

"אני מברך את מייקל על היבחרו ליו''ר עמית - מייקל הוא אדם בעל זכויות רבות שפעל למען התפתחותה של התנועה בשנים האחרונות והצטרפותו היא ברכה גדולה לכולנו. אנחנו גם נרגשים מהצטרפותה של הגברת יוהנה ארביב, שהיא מהנשים הבולטות בשדה העמיות היהודית ובטוחים שתתרום מנסיונה הרב ויחד עם מייקל, דב וחברי המועצה כולם נפעל כדי שתנועת בני עקיבא העולמית תהיה הגשר המחבר בין יהדות התפוצות לבין ישראל ותהיה עוגן לבני הנוער היהודי כולו", סיכם טל.