ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי ביקר את איציק סעידיאן בבית החולים שיבא תל השומר יחד עם מפקדו בעת מבצע ״צוק איתן״, אלוף-משנה ארז אלקבץ.

במהלך הביקור שוחח הרמטכ״ל עם משפחתו של איציק סעידיאן וסיפר להם על הענף החדש שמוקם בימים אלה באגף כוח האדם - ענף לליווי פצועי ונכי צה״ל.

עוד באותו נושא:

המפקדים וסגלי הנפגעים הייעודיים שיוצבו בחיילות ובחטיבות יעסקו בליווי הנפגעים ובני משפחותיהם מקרות האירוע ועל רצף השנים. כמו כן, יוקם מרכז פניות מטכ״לי לאוכלוסיה זו. הענף יהווה רגל נוספת ומשלימה למענה הניתן על ידי אגף השיקום במשרד הבטחון וארגון נכי צה״ל.

״אני נפעם מהשיפור שחל במצבו של איציק, אבל לא פחות מהכוח שלכם, בני המשפחה. אנחנו אתכם בכל שצריך לאורך הדרך. למדנו, תיקנו דברים, הקמנו ענף ייעודי שמטרתו ללוות את הפצועים ואנחנו נלווה אותם יחד עם משרד הביטחון. זו הזדמנות לומר יישר כוח לרופאים, לאחיות ולצוות בית החולים על העבודה הקשה, אתם מצילים אנשים בעבודתכם״, אמר הרמטכ"ל.

בני משפחתו של סעידיאן אמרו לערוץ 7 שהרמטכ"ל, כמו גם שר הבטחון, מנכ"ל משרד הבטחון ונציגי ארגון נכי צה''ל, שביקרו לאחרונה בבית החולים ציינו שההתפתחויות האחרונות התרחשו בזכות איציק סעידיאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו