הדמיית השכונה החדשה בגילה
הדמיית השכונה החדשה בגילה צילום: באדיבות קרתא השקעות

כבר כמה שנים שקבוצת 'קרתא' מובילה מיזמי נדל"ן ייחודיים ושאפתניים בבירה למטרת מגורים ומסחר במסגרת יזמות פרטית והתחדשות עירונית.

בקבוצת 'קרתא' מועסקים למעלה מ-30 עובדים והחברות שתחתיה עוסקות כולן סביב הנדל"ן בארץ, בדגש על ירושלים.

לאחרונה רכשה הקבוצה קרקע במרכז גילה, עליו עתיד לקום פרויקט של 104 יח"ד מעל קומת מסחר, בהשקעה של מאות מיליוני ש"ח.

"מדובר במיקום מבוקש מאוד למגורים, על הקו הכחול של הרכבת הקלה, באחת הנקודות הגבוהות ביותר בעיר עם נוף ירושלמי עוצר נשימה", מספר עמיחי ניימן, יו"ר קבוצת קרתא. "הפרויקט מצוי בשלב הסופי של הוצאת היתרי בניה, כשבעוד כמה חודשים כבר יחלו העבודות בקרקע. כל אלו הופכים את הפרויקט לאחד המיזמים המדוברים ביותר בבירה".

להצטרפות ולקבלת כל הפרטים - לחצו כאן >>

יצויין שבירושלים כבר כמעט שלא נותרו קרקעות לבנייה וכי עצם העובדה שהחברה הצליחה לשים את ידה ולרכוש את הקרקע, מהווה עבורה ציון דרך מוצלח. פרויקט זה מצטרף לעוד מספר פרויקטים שמובילה החברה על ציר הרכבת הקלה ולצד כמה פרויקטים של פינוי-בינוי בעיר, המונים ע"פ התכנית אלפי יחידות דיור.

לקבוצת קרתא מועדון משקיעים ייחודי, המקנה הזדמנויות יוצאות דופן להשתתף ולהיות חלק בעשייה הנדל"נית הענפה, ולהנות מההצלחה ומתנופת החברה גם לבעלי הון עצמי נמוך.

"אנו נרגשים מאוד לסכם כמה מיזמים מוצלחים ביותר של קבוצת קרתא , ולהוכיח למשקיעים שלנו דווקא בסיום תקופה פחות יציבה של משבר קורונה - שנדל"ן היא האופציה היציבה והמבטיחה ביותר לכסף שלהם", אומר עמיחי ניימן. "זו ציון דרך משמחת שמסמנת המשך פעילות רחבה בבירה במגוון מישורים".

אורן מסקלצ'י, מנכ"ל הקבוצה אומר כי "אלפי שנים חלמו על ירושלים – קרתא מגשימה את החלום. כל בוקר אנחנו קמים עם תשוקה ושמחים לחדש את עיר הבירה של מדינת ישראל. הדור הקודם בנה, ואנחנו מרגישים גאווה גדולה לקום ולחדש את העיר, ולהוסיף לה אלפי יחידות דיור".

"כל השקעה המוצעת על ידינו נבחנת על ידי מיטב אנשי המקצוע. היתרון, השקעות עם תשואה משמעותית תוך חשיפה מינימלית לסיכונים וגידור שלהם, עמידה על עקרונות אלו לצד פעילות מוצלחת של כלל גורמי המקצוע העמידו את קבוצת קרתא כשחקן משמעותי בבירה, עם צפי לעוד הרבה פרויקטים גדולים ומגוונים"' מסכם אורן מסקלצ'י.

במועדון המשקיעים של קרתא השקעות מנויים ללא תשלום מעל 15,000 משקיעים ומתענייני נדל"ן. להצטרפות למועדון ללא תשלום - לחצו כאן >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו