זו יכולה להיות הכניסה לבית החלומות שלכם
זו יכולה להיות הכניסה לבית החלומות שלכם הדמיה: לב ההר יזמות

מי לא מחזיק באמתחתו רשימת חלומות? חלום של חופשה, חלום של רכב, חלום של זמן לעצמי או זמן למשפחה. כל אחד ורשימת החלומות האישית שלו והקצב בו הוא מספיק ומצליח להגשים אותם.

טבע העולם הוא שהחלומות הגדולים יותר, מעמידים בפנינו אתגרים גדולים יותר ואנחנו נדרשים לסבלנות, לעקשנות ולעיתים אף לוותר על החלומות.

הנוסעים בכביש המוביל ליישוב איתמר שבלב השומרון, לא יכולים להתעלם מהבטחה פרסומית המעטרת את צידי הכבישים: החלום שלכם מתקרב.

השלט האחרון חושף מה החלום המובטח ואנחנו, ככאלה שמחזיקים מעצמם מבינים בחלומות מבינים שזו הבטחה יומרנית. הרי חלום של בית הוא חלום שמשלב בתוכו כמה חלומות יחד; שכנים וקהילה טובה, איכות בניה מעולה, גודל של בית, אבזור, תכנון, עיצוב ואת כל אלה גם צריך לממן איכשהו.

אז החלטנו שמגיעות לנו תשובות ופנינו אל יונתן ביתן, מנכ"ל חברת לב ההר שבונה את הפרויקט.

יונתן, חלומות מתגשמים?

אנחנו עושים כל מאמץ כדי שאכן כך יקרה. השקענו בתכנון הבתים כדי שיהפכו מעוד בית דו משפחתי, לבית באמת מפנק שמתקרב להגשמת החלומות של אנשים רבים. נתחיל בגודל של הבית: 6 חדרי שינה וחלל מרכזי גדול שמאפשר לחיות ברווח ולארח בשמחה.

נמשיך במפרט המדהים ששילבנו; מערכת בית חכם בחלל המרכזי, מערכת חימום בגז, מרצפות גדולות, דלת מדהימה וייחודית ועד ונסיים בגולת הכותרת של הפרויקט: סוויטת ההורים. קצת יותר מ30 מ"ר שכוללים חדר ארונות ומרפסת פרטית אל הנוף שזה באמת חלום של בית מלון, אבל בבית.

אתה רואה את כל זה משתלב באיתמר?

משתלב אמרת או שהתכוונת משתלם? צוחק יונתן ומוסיף; האמת ששני המושגים נכונים. השילוב של יישוב מרוחק, עם מחירי שוק דיור נמוכים יחסית, הופכים את כל הבית הזה למשתלם והמחירים מדברים בעד עצמם. בית בגודל כזה באיזור מערב השומרון, נמכר כיום לפחות במליון ₪ יותר. אז הנסיעה הזו, של חצי שעה מאריאל, בהחלט משתלמת.

ובנוגע למשתלב, אנחנו מאמינים שביישובים צריך מגוון פתרונות. יש משפחות שזקוקות לבתים קטנים יותר, או פשוטים יותר, יש משפחות שמחפשות בניה רוויה ויש משפחות שצריכות גינה גדולה. העובדה ש6 משפחות יצטרפו לאיתמר וישתלבו בקהילה תוך הגשמת החלומות שלהם- תביא לצמיחה של היישוב מבחינה התיישבותית ומבחינה קהילתית.

נשמע אולי יומרני. אבל העובדות מדברות בעד עצמן ויונתן מספר שכבר יש מתעניינים לקראת סגירה של הבתים ומזכיר שסה"כ יש 6 בתים בפרויקט.

פרויקט לב ההר יזמות באיתמר
צילום: לב ההר יזמות
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו