שבוע חלף מאז פטירתה של הינדא אייזנבאך ז"ל בגיל 30 בלבד, וילדיה מסרבים לעכל את הפרידה הקשה.

מוקדם יותר הבוקר ספר האלמן שחזר לביתו עם ילדיו: "היום חזרתי הביתה לבד בלי הינדי ועם חמישה יתומים קטנים ומפורקים שנדדו שנה וחצי בין בתים של בני דודים. חלק מהילדים עדיין בהכחשה ולא רוצים לעכל את הפטירה, חלק שקטים מאוד מסוגרים בתוך עצמם. אני חייב את העזרה שלכם בגידול שלהם, אני צריך להתחיל לשקם אותם מהתקופה הקשה ולדאוג להיות אבא ואמא ביחד", ביקש.

לעזרה הקליקו כאן>>>

הינדא אייזנבאך ז"ל היתה רק בת 29 כשגילו לה את המחלה, היא נפרדה מחמישה ילדים קטנים, נתנה חיבוק דומע לתינוק בן החצי שנה ויצאה להילחם על החיים בבית החולים.

הרופאים טוו לה תוכנית טיפולים אינטנסיבית והסבירו: 'צריך לעשות הכל כדי שלא יתפשטו גרורות לראש'. הינדא שמעה, נשכה שפתיים ושתפה פעולה עם כל הייסורים, 'עוד מעט זה יהיה אחרי ואני אוכל לחזור לילדים שמחכים לי בבית' אמרה לכולם".

לאחר חצי שנה של מאבק היא שוחררה לביתה עם בדיקות נקיות. למרבה הצער, לאחר חמישה שבועות מיום השחרור היא התמוטטה בביתה. בדיקות מקיפות ו-MRI מהיר גילו כי המחלה תקפה אותה בשנית בראש.

בתיאור קורע לב מספר בעלה חיים על ההתמודדות הקשה עם המחלה שחזרה בשנית, "הפעם הכימותרפיה לא עזרה בכלל. הינדה סבלה נורא - 4 סוגים שונים של תרופות כאב כולל מורפיום לא עזרו להקהות את הכאב. היא לא הייתה בבית במשך חודשים. הילדים היו מפוזרים בין בתים של בני דודים. לפני שבועיים הם עשו שיחת זום עם אמא ולא זיהו אותה. המחלה אכלה לה כל צלם אנוש".

"עשיתי כל מה שיכולתי כדי להציל אותה - כולל כדור מיוחד מיובא מארה"ב שעלה 200 דולר לכדור - שהיה צריך לקחת 3 פעמים ביום במשך חודש. הייתי ליד מיטתה יום ולילה, מנסה להקל על הסבל, מתפלל ומתחנן לרפואתה".

במקביל למחלה הקשה של אשתו התמודד חיים עם משבר נוסף, "באותו שבוע שבו הינדי אובחנה עם סרטן, גילו אותו גם לאבי, ר' יעקב אייזנבאך זצ"ל. הם אושפזו בהדסה עין כרם בחדרים צמודים והייתי חוזר ומטפל בשניהם. אבא נפטר חצי שנה לפני אשתי והיא התעקשה לצאת להלווייתו במיטת בית החולים", סיפר חיים.

היום בבוקר חזרו האלמן וילדיו לדירה הקטנה בה יאלצו להתחיל את החיים מחדש ללא אמא. מגבית מיוחדת נפתחה למען חמשת היתומים הקטנים ואביהם מבקש: "אני חייב את העזרה שלכם בגידול שלהם, אני צריך להתחיל לשקם אותם מהתקופה הקשה ולדאוג להיות אבא ואמא ביחד".

לתרומה הקליקו כאן>>>