בכנס הנדל"ן של ערוץ 7 בברוקלין פגשנו את איש הנדל"ן הירושלמי הוותיק יהודה אוליבה המספר על מיזם הנדל"ן החדש שהוא מקדם כעת בירושלים, הוד דניה.

אוליבה מברך על העניין שמייצר היריד ככלל והמיזם שלו בפרט בניו יורק. "אנחנו פונים כאן לקהל האמריקאי שבא לכאן כדי להתעניין באפשרויות עשות עליה או עליה חלקית ואנחנו מציעים למבוגרים שבהם לעשות את השילוב של רכישת דירה במחיר סביר ולחיות בתנאי מלון של חמישה כוכבים".

המיזם "הוא פתרון מושלם לאנשים שיכולים להרשות לעצמם גם להיות בעלי דירה הרשומה בטאבו ומצד שני ליהנות מסדרה רחבה מאוד של תוספות לחיים הטובים, כלומר בריכת שחיה, בית כנסת, שירותי רפואה, ספא, ג'קוזי, ספרייה, חדרי כושר והתעמלות ואפילו חדר מלח ועוד אלמנטים שיאפשרו לאנשים לחיות את חייהם בצורה הנעימה ביותר בגיל המבוגר".

לפרטים נוספים על פרויקט הוד דניה לחצו כאן

אוליבה מציין בדבריו את השינוי שחל בתפיסת עולם הדיור המוגן לעומת העבר. בעוד בעבר אנשים היססו אם לעבור לדיור מוגן, הרי שכיום, לדבריו כבר מגיל 55 ומעלה, המבקשים לחיות חיים טובים ושלמים עושים זאת בתנאי חמישה כוכבים כאשר את מרבית שעות היום מבלים הדיירים במוקדי הבילוי השונים בבניין ולא בדירתם. "את הגיל השלישי כך אתה יכול לעשות בצורה הטובה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר שניתן להעלות על הדעת, כל עוד אתה קונה בשלב הראשון של הבנייה. לכן למעלה משמונים אנשים כבר קנו", הוא מספר ומציין כי בפרויקט 209 דירות ובעוד 21 חודשים יקבלו הדיירים מפתח לדירה.

על המחירים הגבוהים של הדיור בישראל בכלל ובירושלים בפרט אומר אוליבה כי מדובר בתוצאה ישירה של הביקוש ההולך וגדל, ו"במדינת ישראל הילודה היא למעלה מ-3 כשבאירופה ואמריקה היא 1 ומשהו. אנחנו צריכים היום למעלה מ-80-90 אלף יחידות בנויות בשנה. המדינה מסוגלת לשווק לא יותר מ-40-5- אלף יחידות, כלומר בכל שנה חסרות 20-30 אלף יחידות. זו הסיבה הברורה והחד משמעית לעליית המחירים", הוא אומר וממליץ לכל מי שמשום מה סבור שאם יחכה קצת המחירים ירדו, לחדול מהאשליות הטיפשיות, כהגדרתו. "מי שיכול להרשות לעמו שיקנה, ולאו דווקא בירושלים. העיקר לקנות נכס ולא להיות תלוי בבעל דירה שבעוד שנה שנתיים יפנה אותך. תקנה דירה, גם קטנה, העיקר שתהיה בעל נכס".

לפרטים נוספים על פרויקט הוד דניה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו