קרקעות לנדל"ן. אילוסטרציה
קרקעות לנדל"ן. אילוסטרציה צילום: ISTOCK

כולנו זוכרים את התקופה, שבה ברירת המחדל הבסיסית של משפחת הרוצות לגור ביו"ש, היא קבלת מגרש או בית פרטי צמוד קרקע.

אך בשנים האחרונות רואים בבירור, שמצוקת הקרקעות הפנויות לבנייה, במקביל לעלייה הגדולה בביקוש למגורים ביישובי יהודה ושומרון, מובילה את רוב הישובים והמועצות, לקדם בנייה רוויה.

לכן, בתים צמודי קרקע, הפכו למוצר נדיר. ומגרשים לבנייה עצמית, זה מוצר נדיר שבעתיים, בוודאי אם זה ישוב מבוקש וקרוב לערי המרכז.

חברת "כח פיננסים", מתעסקת במגוון עסקאות בתחום הנדל"ן, וחרטה על דגלה לשלב ערכים עם עסקים. כלומר, לתת "ערך מוסף" לעסקאות הנדל"ן שהיא מציעה למגוון הלקוחות שלה. לכן, רוב העסקאות שהיא מציעה, שייכות למותג "השקעות גאולה", השתתפות ברכישת זכויות לקרקעות חקלאיות פרטיות שנרכשו מהמגזר הערבי.

לפרטים על ההזדמנות הקרקעית המיוחדת לחצו כאן

נכון להיום, רוב העסקאות שהחברה מציעה לשוק הרחב, הן עסקאות של רכישת זכויות בקרקעות עם יעד תכנוני לבנייה רוויה, ולכן ההצעה הנוכחית לבניית בית קרקע, היא באמת ייחודית ויוצאת דופן.

אז מה ההזדמנות המדוברת?

שמואל גלס מנכ"ל "כח פיננסים" מסביר, "מדובר על שטח חקלאי פרטי שצמוד לישוב מוכר ומבוקש בגוש יישובי מערב השומרון באזור אלקנה. השטח נרכש כדת וכדין, וכעת, מתחילים לקדם תכנית תב"ע לשכונה חדשה, לבתים צמודי-קרקע. אנחנו מציעים כעת לקהל המתעניינים, להיות בעלי זכות הראשונים, ולהפוך לחלוצי השכונה החדשה".

שמואל גלס
צילום: דוד שטיין

לפרטים על ההזדמנות הקרקעית המיוחדת לחצו כאן

אפשר יותר פרטים על סוג העסקה?

"בוודאי. העסקה שאנחנו מציעים, היא רכישת זכות למגרש פרטי לבנייה עצמית, בגודל 250 מ"ר לפחות, במחיר של 822,000 ₪, כולל עלויות פיתוח ותשתיות !

גם המחיר הזה, מחולק ל-4 תחנות, לפי התקדמות אישור תכנית התב"ע, וביצוע הפיתוח והעבודות על התשתיות. כרגע צריך לשלם פחות מ40% מהסכום- מה שמאפשר לרוכשים להתארגן על התשלום בצורה נוחה.

צריך לזכור, שמחיר מגרשים דומים באזור, נע בין 1.2 ל-1.4 מיליון, כך שמדובר על עסקה טובה מאד !"

למה בעצם אתם לא חושפים יותר מידי פרטים על העסקה?

גיא עמית – מנהל השיווק של בחברה עונה, העסקאות על קרקעות פרטיות ביהודה ושומרון, הן עסקאות מאד 'עדינות' מבחינת קידום וביצוע. כידוע, הרבה "רדארים" פוליטיים מכוונים, בכדי לאתר כל עסקת נדל"ן ביו"ש, בוודאי כאשר מדובר על תכנון בהיקפים של שכונה חדשה. למרות שלא מדובר על ישוב חדש, עדיין, עדיף לא להציג יותר מידי נתונים ברחבי המדיה".

"נאמר ככה: אם יש משפחה שרוצה לתכנן, ולבנות את בית החלומות שלה בישוב מאד מבוקש, כמה דקות נסיעה מראש העין מול נוף הרים נהדר, במחיר ייחודי ונדיר, כדאי מאד ליצור איתנו קשר, כי המלאי מוגבל, והביקוש ברוך ה' גבוה..."

לפרטים על ההזדמנות הקרקעית המיוחדת לחצו כאן

גיא עמית
צילום: יח"צ
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו