ראוי למגורי כלב?
ראוי למגורי כלב? צילום: iStock

האחוזה רחבת הידיים הכוללת תשעה חדרים, בריכה פרטית ונוף מרהיב לים שייכת למרבה ההפתעה לכלב. אבל מסתבר שבימים האחרונים האחוזה כבר לא מספיקה, גאנת'ר, הכלב העשיר בעולם, מציע אותה למכירה תמורת קצת למעלה מ-31 מיליון דולר.

אם תראו את הכלב גאנת'ר השישי ברחוב ככל הנראה לא תוכלו לזהות שבחשבון הבנק שלו שוכבים כ400 מיליון דולר. גאנת'ר הוא בעל החיים העשיר בעולם אבל ביומיום הוא מעדיף לרוץ ולרדוף אחרי כדורי טניס מאשר לעשות עסקים.

האחוזה שמוצעת למכירה הייתה שייכת בעבר לזמרת המפורסמת מדונה, שנדהמה לגלות על המכירה מהחדשות. מדונה פרסמה בחשבון האינסטגרם סמיילי בוכה יחד עם הכיתוב "כשאת מגלה שכלב מוכר את הבית שלך במחיר הגבוה פי שלוש ממה שמכרת לו".

הרכוש העצום של גאנת'ר הגיע אליו לאחר שסבו, גאנת'ר השלישי ירש מאלמנה עשירה בשם קרולטה לייבנשטיין צוואה על סך מאה מיליון דולר. הכספים הופקדו אצל האפוטרופוס של גאנת'ר שהשקיע אותם בחכמה והצליח להביא את הסכום ליותר מפי 4 מהסכום המקורי.

כיום, גאנת'ר חי יחד עם צוות של עוזרים ואנשי משק, ונהנה מטיפול מסור מסביב לשעון. גאנת'ר חי באחוזת הפאר יחד עם שף אישי שמבשל לו את הארוחות שלו, וטס מדי מספר חודשים לטיולים ברחבי העולם במטוס הפרטי שלו.

בראיון לרשת AP, רותי אסולין שאחראית על מכירת האחוזה סיפרה שבהתחלה היא לא הבינה בכלל איך האחוזה שייכת לכלב אבל עם הזמן היא הצליחה להבין את הקשר בין גאנת'ר והצוות שסביבו. לדבריה, האנשים שמטפלים בגאנת'ר נאמנים אליו ומשקיעים בו את כל זמנם. אחרי הכול, מרגיש שגאנת'ר הוא כלב ששווה להיות בסביבה שלו.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!