רמי יונס
רמי יונס צילום: מהצד השני, כאן 11

לדעתי לא צריך להעסיק אף ערבי במסגרת התקשורת בישראל. לפחות רובם מתגלים בסוף כתומכי טרור. והתקשורת נותנת להם במה עצומה להפיץ בגלוי או באופן סמוי את תמיכתם בטרור.

במקרה של יונס, לא מדובר על תומך טרור סמוי. מדובר על תומך טרור שישנן מספיק הוכחות ממנו עצמו שעליו לעמוד בגינן לדין פלילי, ואפילו להיות מגורש מהארץ (כן, הגיע הזמן לפעול בנחישות כדי למגר את הטרור).

אבל התאגיד, יפה הנפש השמאלני הרדיקאלי, החליט להשאירו בתפקידו בטענה העלובה שלא נוברים במה שכתב לפני כניסתו לעבודה בתאגיד. לשיטת מנהל התאגיד, קובלנץ, גם אם יונס היה כותב שצריך לרצוח יהודים, ולהכניס את כולם לתאי הגזים, ושהיטלר צדק, הוא היה ממשיך לשדר בתאגיד.

אבל גם אני מממן מכיסי את תומך הטרור הזה. והתאגיד היא רשות ציבורית. ומנהל הרשות הזו לא יכול להשיב בטיעונים שהם לא רק עלבון לאינטליגנציה, אלא שיש בהם כדי להעיד לאיזו דרגה של אטימות הגיעו אנשי האתיקה של התאגיד. הם התגלו כשונאי יהודים ואוהבי תומכי טרור. בעיקר אטומים ומעוותים. והם עוד אלה שמחליטים באתיקה.

התאגיד לא צריך לחכות לדיון בכנסת או לתביעה בבית המשפט. המעט שעוד נותר לו לעשות, זה לחזור בו מיד. לא לפטר, אלא להעיף את יונס, ולדאוג להגיש נגדו תלונה למשטרה. הציבור צריך ללחוץ על התאגיד, ולא להרפות. אפילו אם לא היינו אנחנו המממנים אותו.

הסיפור כבר לא רק סיפור של יונס. זה הפך להיות סיפורם של מנהל התאגיד ושל ועדת האתיקה, שכנראה צריך להפטר גם מהם. התמיכה בטרור של כלי התקשורת הציבורי במדינת ישראל, לא יכול לעבור בשתיקה.

יתכן שהפתרון יהיה לחסום פיזית, בדרך חוקית, את כניסתו של יונס לתאגיד, וגם את זה של מנהל התאגיד.

הרפיסות הבלתי נתפסת של השמאל הישראלי (בשיתוף חלק מהימין), שמכניס מחבלת כמו מראנעה למפלגה ציונית בכנסת, תומכת טרור כמו זועבי במרץ, תומכת טרור בוועדת החוץ והבטחון, ועכשיו תומך טרור שמקבל מיקרופון חזק שדרכו יעודד טרור, תוביל אותנו לא רק למדינת כל אזרחיה, אלא חלילה למרחץ דמים של האזרחים היהודים.

לא צריך להעסיק שום ערבי בשום כלי תקשורת ישראלי. גם לא ערבי שנראה מתורבת. ערבי מתורבת רצח אתמול יהודי. ערבים ישראלים "טובים", עם תעודות זהות ישראליות, צעדו במאותיהם בשועפט עם דגלי חמאס. כל זה בעידוד אנשי התקשורת הערבים שמשתפים פעולה עם הטרור. ועכשיו, זו גם הנהלת התאגיד שמשתפת פעולה עם הטרור.

 

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו