יגאל דילמוני, מנכ"ל מועצת יש"ע, הגיע הבוקר (שלישי) לתחנת המשטרה בקדומים על מנת להגיש תלונה נגד פעיל השמאל חיים שדמי בגין הסתה לאלימות וחשש לשימוש בנשק חם נגד אזרחים.

שדמי קיבל את רשות הדיבור בכנס נגד "אלימות מתנחלים" בכנסת, וקרא לנציגיו בקואליציה לתת לו ולחבריו נשק כדי שיוכלו להפעילו נגד יהודים ביהודה ושומרון.

ביציאה מתחנת המשטרה אמר דילמוני: "אנחנו במועצת יש"ע מודאגים ששדמי ושותפיו לא יחכו לאישור ויפעילו אלימות ונשק חם נגד אזרחים. יש כאן איום ממשי על תושבי יהודה ושומרון, ואני חושש לחייהם.

''אנו רואים כי הנוכחות שלהם בשטח מתסיסה ומגבירה את האלימות כנגד תושבינו, לכן בנוסף לחקירה במשטרה שצריך לפתוח, אנו מבקשים מכוחות הביטחון להוציא נגדו ונגד שותפיו צו הרחקה מהאזור כדי להבטיח שאף תושב לא יפגע. אנחנו נמשיך לפעול בכל האמצעים הכשרים שעומדים לרשותנו על מנת לדאוג ששלום תושבינו לא יפגע", הוסיף מנכ''ל מועצת יש"ע.

כזכור, איש השמאל חיים שדמי אמר אתמול בכנס השמאל בכנסת: "אם אתם לא מסוגלים תנו לנו את הרשות להפעיל נשק, אנחנו נעשה את העבודה עבור הפלסטינים. לא נפגע באף אחד, אנחנו נשמור על חיי האדם אם אתם לא מסוגלים''.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו