פארק בבלי
פארק בבלי צילום: FREEPIK

מי שמתעניין במה שקורה בעולם הנדל"ן, מתעניין במגדלי יוקרה חדשים ואפילו מי שמחפש מקום מגורים אקסקלוסיבי, מרחב מגורים ענק, יוקרתי ואיכותי לגור בו - נתקל לא מעט בצירוף המילים "פרויקט פארק בבלי".

מדובר בפרויקט שנמצא בשכונת בבלי היוקרתית בעיר תל אביב והוא תוכנן על ידי האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה.

פרויקט פארק בבלי קיים משנת 2018 ועד היום הוא מושך יותר ויותר אנשים אליו ויש לכך לא מעט סיבות...

אבל מדוע כולם רוצים לגור בפרויקט הזה?

תחילה חשוב לדעת שכאשר אנחנו אומרים "כולם" אנחנו לא מתכוונים באמת לכולם - אלא לאנשים שיכולים לגייס את הכסף לקניית דירה בפרויקט בבלי שהדירה במחיר הנמוך ביותר נמכרת במחיר של 4.7 מיליון שקלים ודירה במחיר הגובה ביותר תמכר במחיר של 9.5 מליון שקלים.

ולמרות שמדובר בסכום לא קטן, מי שיגור בפרויקט הם אנשים איכותיים החל ממשפחות צעירות עד יזמים או תושבי חוץ, וכלה בפנסיונרים שיש להם את ההון הדרוש או אפילו משקיעים שירצו לרכוש נכס מניב.

מי שיגייס את הסכום או ירצה להשקיע בדירה כזאת יוכל לבחור דירה ענקית בפרויקט יוקרתי, כאשר ישנן כמה דירות לדוגמא שאפשר לבחור מהן, בזמן שכל אחת מציעה מילוי צרכים אחרים.

הדירות בפרויקט עוצבו על ידי האדריכלית בסגנונות שונים כך שהן יתאימו לצרכים של אנשים מסוגים שונים, כמו דירות עם שני מפלסים לצד כאלה שמכילות מפלס אחד.

מלבד הסיבות האלה, הצורך לגור בתל אביב גובר כאשר אפשר לבחור דירות שנפרסות על כמה מאות מטרים ומצויות בשכונת בבלי היוקרתית. השטח של המגדלים וסביבתם מתפרסם על מאות דונמים שמציעים טבע אורבני, איכות חיים וחיים בעיר תל אביב.

פרויקט פארק בבלי מכיל פארק ענק שאפשר להנות ממנו עם שבילי אופניים מסלולי ריצה בריכה פרטית חצי אולימפית וכל מה שצריך בפרויקט מגורים יוקרתי.

חשוב לדעת שמדובר באחד הפרויקטים הגדולים בתל-אביב שנבנו בשכונה היוקרתית הלוא היא שכונת בבלי השקטה.

אזור מגורים איכותי, שכנים טובים, מרכז המסחרי והטבע אורבני שהוקם במיוחד לפרויקט הופכים את המגורים במקום למרהיבים איכותיים שקטים ונעימים.

כמה דירות יש בפרויקט פארק בבלי?

במגדלים של פרויקט בבלי תמצאו יותר מ 175 דירות כאשר כל דירה לדוגמא מעוצבת בצורה ייחודית עם חפצי אומנות ופריטים ייחודיים המספקים אווירה ניו יורקית. האדריכלית אשר עיצבה את הדירות שאבה השראה מהעיר ניו יורק שם היא חיבה לא מעט שנים ובחרה לעצב מגדלים המאפשר מגורים בתוך טבע אורבני לצד חיים בעיר תוססת.

לסיכום, לא בכדי הפך פרויקט פארק בבלי לחשובים והמתקדמים ביותר בתחום הנדל"ן ויש לא מעט אנשים אשר מתעניינים ודירות מגורים בפרויקט אז אם אתם מחפשים דירה בתל אביב שתהלום את כל הצרכים שלכם - כדאי להציץ בפרויקט בבלי ולבדוק האם דירה בפרויקט המגורים הזה יכולה להיות מושלמת עבורכם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו