ערן זהבי מברך 'הגומל' בפעם הקודמת
ערן זהבי מברך 'הגומל' בפעם הקודמת באדיבות המצלם

חצי שנה בלבד עבר מאז אירוע השוד האלים והטראומתי של משפחתו של כוכב נבחרת ישראל בכדורגל ושחקנה של פ.ס.וו איינדהובן ההולנדית, ערן זהבי והבוקר (שני) מדווחים בהולנד כי זה קרה שוב.

על פי דיווחים בהולנד, שוב פרצו שודדים אלמונים לביתו של שחקן נבחרת ישראל בכדורגל ומי ששבר לא מזמן שיא ישראלי בכיבוש שערים במדי הנבחרת הלאומית, כאשר בניגוד לפעם שעברה אז לאירוע השוד הצטרף אירוע אלימות במהלכו קשרו השודדים את בני משפחתו של זהבי, אשתו שי וילדיהם, הפעם האירוע הסתיים ללא נזקי גוף ונפש כאשר המשפחה לא הייתה בבית בזמן השוד שכן היא שוהה בדובאי, מקום בו זהבי עובר שיקום מהפציעה ממנה הוא סובל.

על פי הדיווחים בהולנד, המשטרה נמצאת בחיפושים אחר לפחות שני חשודים במעשה, ואף פרסמה את פרטי הלבוש של השניים, כאשר אחד השודדים לבש חליפת ספורט אפורה וקפוצ'ון שחור, בעוד שותפו למעשה לבש מכנס כהה וג'קט. נזכיר כי השניים שפרצו בפעם הקודמת לא נתפסו מעולם על ידי משטרת הולנד על אף שפורסמו קלסתרוני הפנים שלהם.

עוד עולה מהדיווחים כי בעוד בפעם שעברה לפני חצי שנה התחזו השודדים לשליחים וכך נכנסו לביתו של זהבי, הפעם השניים קפצו מעל הגדר ושברו חלון וכך נכנסו לביתו של השחקן הישראלי.

כזכור, בפעם הקודמת שדדו את ביתו של זהבי שניים בזמן שהשחקן היה בדרך עם קבוצתו למשחק חוץ במה שהסתיים בחוויה טראומתית קשה עבור אשתו וילדיו, כזו שכמעט גרמה להם לעזוב את הולנד ולחזור לישראל לצמיתות, אחרי שוד נוסף, שוב בזמן שקבוצתו משחקת בחוץ, כזה שאמנם לא נכחו בו משפחתו של השחקן, נדמה כי החזרה לישראל לתמיד ועזיבתו את הולנד היא רק עניין של זמן.

בינתיים על הדשא מסתדרת קבוצתו, פ.ס.וו, ללא ערן זהבי שנעדר בשבועות האחרונים בשל פציעה אותה ספג במדי הנבחרת, כאשר אתמול עלתה קבוצתו לפסגה אחרי שניצחה 2:1 בחוץ את ניימיכן. איינדהובן מובילה בפער של נקודה על פני אייאקס, שהפסידה 2:1 לאלקמאר, ופיינורד, שסיימה ב-1:1 מול כרונינגן.