רמי קלינשטיין ביקב פסגות
רמי קלינשטיין ביקב פסגות צילום: דוברות בנימין

כ-200 בני משפחות שכולות מבנימין השתתפו בערב הוקרה של המועצה האזורית בנימין ונהנו מהופעה של הזמר והיוצר רמי קליינשטיין.

האירוע התקיים ב'יקב פסגות' בשער בנימין ונכחו בו בני משפחה של נופלים ונפגעי טרור תושבי בנימין.

בפתיחת הערב הוצגה תערוכת צילומים מרגשת של אברהם גרינפלד, אביו של יהודה הי"ד שנפל במלחמת לבנון השנייה. שחר שורק, אחיו של דביר שורק הי"ד, נציג האחים השכולים, ניגן ופתח את החלק האומנותי של הערב.

האירוע נערך כשברקע עמלים בחודשים האחרונים במועצה ביחד עם ארגון 'יד לבנים' על תחילת פעילות בבנימין לרווחת המשפחות השכולות.

רמי קלינשטיין
רמי קלינשטיין צילום: דוברות

במהלך הערב נשא דברים יו"ר מחוז ירושלים מטעם ארגון 'יד לבנים' דורון מזרחי שאמר: "אני נרגש מאוד מהחיבור שקורם עור וגידים בין משפחות מטה בנימין לבין בית 'יד לבנים' ירושלים. אתם ואנחנו משפחת השכול כולה, משפחה אחת. בית יד לבנים' בירושלים פתוח עבורכם אבל אנחנו רוצים להביא משהו מרוח הסניף שלנו אליכם, קרוב לבית".

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ: "אנחנו נמצאים בערב מיוחד. אמנם חורף בחוץ אבל חם בלב. להיות אתכם כאן כשכולנו ביחד וקר בחוץ ממחיש עד כמה אנחנו עם אחד, מלוכד ומאוחד. אני נרגש להיות כאן ולהודות לכם בשם תושבי בנימין על היקר מכל שנתתם ושאתם נותנים יום יום, שעה שעה".

"לפני חודש וחצי היינו כאן בסיור עם ארגון 'יד לבנים' ומהרגע הראשון נוצר קשר עמוק שיצמיח פירות טובים בעזרת ה'. תודה לועדת ההנצחה, לאגף לשירותים חברתיים למרכז חוסן, למתנ"ס בנימין ולחברה לפיתוח על הפקת הערב. אנחנו נמשיך לפעול ולהביא את השירותים שמגיעים לכם הכי קרוב לבית", הוסיף גנץ.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7