מועדון הבארבי בתל אביב
מועדון הבארבי בתל אביב צילום: יוני קמפינסקי

שאול מזרחי, מבעלי מועדון הבארבי, היה ממובילי המאבק של עולם התרבות בסגרים הקודמים. הוא טען שוב ושוב שיש להימנע מסגר בכל מחיר, ולא היסס לתקוף פולטיקאים ורופאים שלדעתו היו עם אצבע קלה מדי על ההדק.

בהמשך הראיון תקף באופן אישי את פרופ' גבי ברבש: "בקלות בלתי נסבלת כל פרופרסור באשר הוא קורא לסגור את המשק כשעדיין יש לו את המשכורת שלו" הוא תקף בזמנו את פרופ' גבי ברבש בראיון לניסים משעל, "תקשיבו אנשים רעבים. אם בן אדם צריך לחשוב טוב טוב בין לרעוב לבין לקבל את הקורונה - אנשים יעדיפו לקבל את הקורונה. ברבש וכמותיו מפחידים כמה שאפשר - לעשות את מה שהם עושים זה הדבר הכי מביך ונלוז שאפשר".

כעת, שנה וחצי אחרי, כבר נגמר לו הכוח. למרות שהממשלה השתנתה וסגר דווקא לא נראה באופק, במועדון הבארבי החליטו להרים ידיים ולדחות את כל ההופעות הקרובות.

"סופית נשבר לנו" כך נכתב בהודעה לקהל, "הרמנו ידיים. נכנענו. באין הנהגה אחראית שיודעת לקחת החלטות אמיצות , והטלפונים שלכם שלא מפסיקים לצלצל לטובת ביטול עקב בידוד, קרבה למאומת, קורונה על אמת או סתם התעטשות, החלטנו לקחת החלטה חד צדדית ולדחות את ההופעות עד סוף ינואר החל מה-15.1" .

הם אמנם סייגו את ההודעה בכך שייתכן ויהיו אמנים יתעקשו להמשיך את פעילותם כפי שנקבע, אבל ככלל הכריזו כי מועדון בארבי סוגר את שעריו לשבועיים החל מה-15 החודש ועד סוף ינואר וכי הם ישלחו מסרונים ללקוחות עם פרטי שינוי מועדי ההופעות.

"מקווים ובטוחים שנראה ימים טובים יותר בריאים יותר" הם חתמו את ההודעה, "ובשאיפה שנראה מנהיגים שרואים אותנו באור אחר".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו