יועז הנדל
יועז הנדל צילום: בועז פרלשטיין, באדיבות מכון הרטמן

הוועדה למינוי בכירים בחברות הממשלתיות, בראשות השופטת בלהה גילאור, אישרה את מועמדותו של מישאל וקנין לדירקטוריון הדואר. המינוי צפוי להעלות בקרוב לבחירת דריקטוריון חברת הדואר.

וקנין צפוי להוביל את מהלך ההפרטה של חברת דואר ישראל, עלייה סיכמו שרי התקשורת והאוצר, במסגרתה חברת הדואר תופרט במלואה ויונפקו 40% ממניות החברה בבורסה בתל אביב.

במשרד התקשורת ציינו כי "וקנין, שפרש בשבוע שעבר מתפקיד יו"ר דירקטוריון מיזם הסיבים האופטיים IBC, מביא איתו ניסיון ארוך ומגוון במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי, הן כמנהל והן כדירקטור בחברות מובילות במשק. בעבר שימש כיועץ כלכלי של שר האוצר, מנהל השקעות בחברת אלרון, סמנכ״ל סלקום, שותף ומייסד בקבוצת לוגיה, דירקטור בדויטשה-בנק-ישראל, דירקטור בנכסים ובניין ודירקטור בחברת הביטוח מגדל".

שר התקשורת יועז הנדל אמר כי "לפני מספר שבועות הודענו כי בכוונתנו להוביל את חברת הדואר להפרטה מלאה, מהלך שאנו מאמינים שישפר משמעותית את שירותי הדואר לציבור בישראל. על רקע האתגר הגדול, והניסיון המקצועי והפיננסי העשיר של מישאל וקנין, ומהיכרותי את יכולותיו ומידותיו האישות, אני מאמין שהוא האדם הנכון להוביל את הרפורמות הגדולות בדואר. רפורמות שיהפכו את הדואר לחברה איתנה פיננסית עם שירות מעולה ויכולת הובלה בשוק תחרותי".

"אני רוצה להודות ליו"ר דירקטוריון חברת דואר ישראל, חזי צאיג על שנים רבות בהן הוביל את החברה במסירות ומקצועיות והעביר את הדואר תהליכים חשובים", סיכם הנדל.

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7