מחכים לכם בטבע
מחכים לכם בטבע צילום: באדיבות "קול רנה"

לקראת טו' בשבט יצאה עמותת "קול רנה" בקריאה לציבור הרחב - נצלו את ההפוגה הצפויה מחר (שני) בגשמים וצאו לטייל בארץ.

העמותה פרסמה את פינות החמד, המצפורים והמעיינות שהקימה בשנתיים האחרונות ברחבי הארץ, ומזמינה את הציבור להגיע אליהם וליהנות מהטבע. בחודשים הקרובים צפויים להיחנך עוד לפחות שישה מקומות חדשים שנבנים בימים אלו.

"רנה הי"ד, שאהבה לטייל בשבילי הארץ, נרצחה במהלך טיול בדרכה למעיין שאהבה על ידי רוצחים אכזריים", אומר מנכ"ל עמותת "קול רנה" מתניה שנרב. "אנחנו ממשיכים והולכים בדרכה של רנה ומקימים ברחבי הארץ פינות חמד, מעיינות ומצפים הפתוחים לכלל הציבור.

״ביום טו' בשבט אנחנו קוראים לציבור - צאו לטייל בארץ, המשיכו את דרכה של רנה באהבת הארץ. אחרי ימים של גשמי ברכה ולקראת המשך שבוע גשום - ההפוגה בגשמים במהלך טו' בשבט זו הזדמנות נהדרת לצאת, להתחבר אל הארץ, להודות על גשמי הברכה ולהתפלל לגשמים נוספים".

בעמותת "קול רנה" מסכמים בסיפוק רב מבצע לסיוע לבעלי חוות וחקלאים. במהלך המבצע חולקו חרמוניות במטרה לסייע לאנשים שעובדים בחוץ בכל מזג אוויר. "אנחנו מעריכים את פועלם של החקלאים ובעלי החוות שמיישבים את הארץ לפעמים אפילו בתנאים לא תנאים, והיה חשוב לנו לקראת ימים גשומים אלו לספק להם חרמוניות", מסרו מהעמותה.

בנוסף, יש כיום מעל 600 מתנדבים במספר קבוצות וואטסאפ שמסייעים לפי הצורך לקריאות של בעלי החוות - כאשר בחווה מסוימת יש צורך במתנדבים הם מודיעים על כך בקבוצה והמתנדבים מהקבוצות מתייצבים לסייע.
בין המתנדבים הרבים הוגרלו בסוף השבוע שעבר חרמונית, שק שינה ופריטי שטח נוספים, במטרה לעודד את הסיוע לבעלי החוות.

עמותת "קול רנה" הוקמה לזכרה של הנערה רנה שנרב הי"ד שנרצחה בדרכה למעיין בבנימין לפני כשנתיים וחצי. העמותה הולכת לאורה של רנה, ומפעילה עשרות מוקדים בפריסה ארצית של חסד, תורה ואהבת הארץ.